Sama słodycz! George i Charlotte na ślubie Meghan i Harry'ego. Mała księżniczka na końcu zwróciła na siebie oczy wszystkich

Książę George i księżniczka Charlotte przeszli w orszaku ślubnym podczas ceremonii Meghan Markle i księcia Harry'ego. Córka księżnej Kate i księcia Williama skradła później uwagę wszystkich.

Co to był za ślub! Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie "tak". Uroczystość była bardzo wzruszająca i podniosła. Co działo się podczas jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku i jak przebiegła cała ceremonia?

ZOBACZ: Tak wyglądał książęcy ślub. Książę Harry nie mógł oderwać wzroku od Meghan! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 

Tuż przed panną młodą na miejsce przybyła księżna Kate wraz z dziećmi (książę William towarzyszył bratu od samego początku przyjazdu do zamku). Już w aucie dzieci wykazywały ogromne zainteresowanie i chętnie machały do zgromadzonego tłumu.

Księżniczka Charlotte i książę George wraz z innymi książęcymi dziećmi szli w ślubnym orszaku. Chłopcy nieśli długi welon Meghan Markle, a dziewczynki trzymały bukiety. 

Tuż po uroczystości, kiedy wszyscy wyszli już na zewnątrz, księżniczka Charlotte skradła uwagę wszystkich! Córka księżnej Kate i księcia Williama zaczęła słodko machać. Zobaczcie:

Też macie wrażenie, że mała Charlotte coraz bardziej jest podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety II?

JT