Opublikowano niezwykłe zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną. Już robi furorę w sieci. "Tak powinno się traktować kobiety"

W sieci pojawiło się unikatowe zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną, Agatą Dudą. Widzimy na nim parę prezydencką w dość spontanicznej i wesołej sytuacji. Taka fotografia to istna perełka!

Były fotograf Andrzeja Dudy, Andrzej Hrechorowicz, opublikował na swoim Twitterze niezwykłe zdjęcie pary prezydenckiej. Widzimy na nich Prezydenta RP, który z dość ciekawą miną wnosi na rękach do Pałacu Prezydenckiego Pierwszą Damę. Fotografia już robi furorę w sieci. Nie dziwimy się!

Myślałem, że wydam album, ale chyba do tego nie dojdzie, choć są zdjęcia, które może warto pokazać ? Sami musicie ocenić - podpisał wyjątkową fotografię jej autor.

Andrzej Hrechorowicz wyjaśnił, że udało mu się uwiecznić parę prezydencką w spontanicznej sytuacji, która miała miejsce po obchodach święta 3 maja w 2017 roku. Jak widać, humory im bardzo dopisywały.

Pod tym unikatowym zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy zachwyconych internautów, którzy pochwalili zarówno samo zdjęcie, jak i uchwycenie takiego "ludzkiego" oblicza pary prezydenckiej.

Królewskie.

Te ich miny. Bezcenne!

Ja chcę to zdjęcie w ramce. Tak się powinno traktować kobiety, nosić na rękach. Dobre ujęcie. Tego nie zobaczy się w TV, czy na social mediach (...).

Rewelacja.

Oni są super, wzór dla polskich małżeństw.

My również jesteśmy zachwyceni tym zdjęciem, które pokazuje takie codzienne, bardziej przyziemne i "ludzkie" oblicze pary prezydenckiej. Czekamy na więcej!

AG