Sławomir jest zazdrosny o relacje swojej żony ze znanym aktorem? Jest jego komentarz. "Nic nie jest dane na zawsze"

Sławomir Zapała postanowił odnieść się na łamach "Twojego Imperium" do spekulacji, jakoby był zazdrosny o relacje swojej żony z kolegą z branży, Łukaszem Nowickim.

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby Sławomir Zapała był chorobliwie zazdrosny o żonę i jej zbyt dobre relacje z Łukaszem Nowickim, z którym para występuje razem na deskach warszawskiego teatru. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Sławomir miał ponoć stanowczo poprosić żonę, aby ta ograniczyła kontakty z Nowickim. Jak jest naprawdę?

W najnowszym "Twoim Imperium" możemy się dowiedzieć, co o całej sytuacji myśli sam główny zainteresowany. Sławomir w rozmowie z tygodnikiem postanowił odnieść się w końcu do ostatnich plotek na temat swojego małżeństwa.

Mając tak piękną żonę, każdy mężczyzna byłby zazdrosny. Ale niestety, muszę państwa rozczarować. Kajra nie daje mi powodów ku temu. Słowo "zazdrość" nie istnieje w naszym małżeństwie. A z Łukaszem znamy się z teatru i planów filmowych, bardzo się lubimy, ale na przyjaźń nie mamy czasu - skomentował wprost Sławomir Zapała.

Zapewnił również, że w jego związku nie ma kryzysu.

Kłócimy się z Kajrą jak wszyscy, ale na ciche dni... nie mamy czasu. Jeśli pojawia się zgrzyt, to z powodu egoizmu. A egoizm i strach są przeciwko miłości. Z tym trzeba walczyć, a nie ze sobą nawzajem.

Sławomir Zapała podkreśla, że o związek trzeba dbać i nieustannie nad nim pracować:

Nic nie jest dane na zawsze. Im dłuższy staż małżeński, tym więcej trzeba wkładać pracy i nie być w związku egoistą.

AG

Więcej o:
Komentarze (45)
Sławomir jest zazdrosny o relacje swojej żony "Kajry" z aktorem Łukaszem Nowickim? Jest jego komentarz w najnowszym "Twoim Imperium"
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 45 razy 29

  Po ostatnich fotkach jego żony bez makijażu może być zupełnie spokojny :D

 • Gość: Niuniuni

  Oceniono 14 razy 12

  Autoreklama, zawracanie dupy i walka o medialne koryto, czyli historia jak dwoje dorosłych ludzi koniecznie chce zostać drugimi "Majdanami".

 • Gość: Czesław

  Oceniono 11 razy 9

  Facet jest genialny. Dostał Pulitzera za swoją ostatnią powieść o konflikcie w Somalii, a teraz podobno pisze Historię Świata. W zeszłym roku był nominowany do Oscara za pierwszoplanową rolę aktorską, a w tym roku będzie reżyserował film na podstawie własnego scenariusza i ze sobą w roli głównej - Żywot Jezusa Chrystusa. Dodatkowo to znany filantrop i wynalazca (ciągle ulepsza swoją szczepionkę na raka). A wszystkie te osiągnięcia w ciągu ostatnich dwóch lat. Swój chłop i do tego z Krakowa. Jest się czym chwalić!

 • Gość: WACEK

  Oceniono 13 razy 9

  Zapala to tępa Pała.
  A ta Kajra to nic szczególnego , urodą nie powala.
  Para Buraków, i to 5. Sortu.

 • Gość: Dom

  Oceniono 13 razy 9

  Taki burak ze adaje się na polityka pisu

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Burak pieprzony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX