Uśmiechnięci Zamachowscy pozują na Pomniku Pomordowanych Żydów Europy. "#pomnikzagłady, #majówka2018". Serio?!

Jedno z ostatnich zdjęć Moniki Zamachowskiej wywołało kontrowersje. Dziennikarka wraz z mężem usiadła na Pomniku Pomordowanych Żydów Europy, żeby odpocząć.

Państwo Zamachowcy długi weekend majowy spędzają razem z synem dziennikarki w Berlinie. Zamachowska całą wycieczkę dokumentuje oczywiście na Instagramie. Oprócz spacerów, obiadów w restauracjach i udziału w pochodzie, rodzina celebrytów wybrała się wieczorem do centrum stolicy Niemiec, aby zobaczyć słynny pomnik projektu Petera Eisenmana upamiętniający zagładę Żydów w czasie II wojny światowej. Selfie, wesołe miny, siadanie i skakanie po pomniku - najwyraźniej Monika i Zbyszek nie słyszeli o zeszłorocznej aferze pod hasłem #yolocaust, która zwracała uwagę na problem pozowania przez turystów na tle monumentu. Sami również usiedli na pomniku i pozowali uśmiechnięci do zdjęcia.

- Wczorajszy magiczny spacer po mieście. Chyba tylko tam i może jeszcze w Jerozolimie historia jest tak bardzo obecna. #pomnikzagłady #berlin #majówka2018 #eveningwalk - podpisała zdjęcie prezenterka.

Internautom takie zachowanie nie umknęło. Uznali, że jest bardzo nieodpowiednie i zwrócili na to uwagę w komentarzach na Instagramie.

- Komentarz zapewne zostanie usunięty... Ale jak można w ogóle wpaść na pomysł, by usiąść na pomniku, który upamiętnia taką tragedię?! I jeszcze wstawić zdjęcie... - dopytują internauci.

KomentarzKomentarz Screen Instagram.com/monikazamachowska/

Na prywatnym profilu dziennikarki na Facebooku, gdzie także opublikowała zdjęcie, pojawiło się pytanie:

Fajnie, fajnie, ale czy wy siedzicie na "zagładzie"? - zapytał znajomy Richardson.

Monika odpowiedziała, że tylko na chwilę na nim usiedli, ponieważ bardzo zmęczył ich wieczorny spacer.

- Nie. Przycisnęliśmy z brzeżku pierwszego pomnika, bo okrutnie się zmachaliśmy tym spacerem, a Tomek cyknął nam zdjęcie. Ale zaraz potem zerwaliśmy się w popłochu. Przysięgam i zostawmy już temat - skomentowała.

KomentarzKomentarz Screen Facebook.com/monikazamachowska/

To nie pierwszy raz, gdy Monika w internecie przekracza granice dobrego smaku. Publicznie pierze brudy z byłą żoną swojego męża, obraża jego dzieci z pierwszego małżeństwa, opowiada w zbyt wielu szczegółach o swoim życiu intymnym, a ostatnio na Instagramie pokazywała nawet groby swojej rodziny i bliskich męża

Kto jest za tym, żeby odciąć jej internet?

embed

AB

Monika Zamachowska jeszcze miesiąc temu wyglądała tak. Teraz jej twarz jest zupełnie inna

Więcej o:
Komentarze (100)
Monika Zamachowska pozuje na Pomniku Pomordowanych Żydów Europy
Zaloguj się
 • Gość: go

  Oceniono 44 razy 42

  nie wiem czy w pl jest inna osoba płci dowolnej, która sobie taką ałkę wizerunkową zrobiła nieodpowiednim wyborem partnera/partnerki, jak zamachowszczak.
  nieodmiennie najbardziej mnie w moniczce wkurza, że tak mi zepsuła o zdanie o zbychu. no bo co trzeba mieć pod sufitem, żeby życie i rodzinę za tak niemądrą babę przehandlować?

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 44 razy 38

  Pani Moniko, proszę przestać... To juz naprawdę jest żenujace co pani odstawia w internecie

 • seroo1

  Oceniono 22 razy 20

  Pan Zamachowski w filmie "Zawrócony" zagrał sympatycznego przygłupa.
  Okazuje się, że grać musiał tylko sympatycznego, reszta była naturalna...

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 18 razy 18

  Jest takie powiedzenie: dorwał się jak głupi do szarego mydła. Parafrazując: dorwał się jak Zamachowska do portali społecznościowych... :)

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 17 razy 15

  Zamałachowski uśmiechnięty? Czy to znaczy, że spłacił swoje długi i przestał być bankrutem? Pani Monika znowu sypnęła groszem?

 • Bartek Dąb

  Oceniono 15 razy 11

  Kto im zafundował tą wycieczkę i spacery po restauracjach, skoro miesiąc temu nie mieli na jedzenie

 • Oceniono 9 razy 9

  Nie podniecajcie się. Aktualnie jestem w Berlinie i masa ludzi tam siada, nawet jedzą czy piją. Smutne, ale prawdziwe.

 • bling.bling

  Oceniono 19 razy 7

  Forma tego pomnika została przez autorów celowo wybrana taka która pozwala na interakcje z samym pomnikiem. Siedzenie na jego elementach jest jak najbardziej przewidzianą formą interakcji. Bzdurna świętoszkowatość nie.

 • nemecpiotr

  Oceniono 9 razy 7

  to intelektualny IMBECYLIZM.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX