Zamachowska zabiera głos w sprawie odejścia Racewicz z "PnŚ". Najciekawsze są jednak jej rady

Joanna Racewicz rozstała się z TVP. Zdaniem Moniki Zamachowskiej to nie była jej decyzja. Wierzy też, że dziennikarce szybko... uda się "wybłagać jakąś posadę u konkurencji".

W marcu Joanna Racewicz rozstała się z TVP. Przyczyną miało być złamanie etyki dziennikarskiej. Kierownictwo zarzuciło jej, że na swoim Instagramie lokuje produkty, które były związane z jej dietą. Głos w sprawie odejścia koleżanki z "Pytania na Śniadanie" zabrała Monika Zamachowska, która wierzy, że za niedługo zobaczy ją w nowym programie.

To nie była jej decyzja. Miejsce Joasi jest w newsach. To jest dla mnie niewątpliwe. Ona ma newsowy umysł. To jest pewne. Chcę ją zobaczyć w "Panoramie" w najbliższym czasie i wierzę, że to się stanie - powiedziała.

Nie wykluczyła także przejścia Racewicz do konkurencji. 

Jeśli pójdzie do "Faktów", też będę za nią trzymała kciuki. Aśka jest profesjonalistką. Mam nadzieję, że się odnajdzie w nowym miejscu - dodała.

Zamachowska zaznaczyła też, że Joannie Racewicz na pewno uda się wybłagać jakąś posadę u konkurencji. Zna branżę, w której "telefony same nie dzwonią".

To trzeba trochę chodzić i popukać w różne drzwi. Ale Joasia to umie, więc mam nadzieję, że to zrobi - wyznała z pewnością w głosie.

Zwolnienie Joanny Racewicz z TVP

TVP w tym roku podjęło decyzję o zerwaniu współpracy z Joanną Racewicz po 20 latach. Oficjalną przyczyną było reklamowanie produktów dietetycznych, które zdaniem stacji "koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej". Jednak według informatora portalu "Pudelek" był to jedynie pretekst. Podobno odcinki z Racewicz zaniżały wyniki oglądalności, dlatego też władze szukały powodu, by się z nią rozstać. W wydanym oświadczeniu podkreśliła, że nie wiedziała, że prowadzony przez nią 6 marca program będzie jej ostatnim, dlatego nie miała okazji pożegnać się z widzami. Wspomniała też o wyjaśnieniu skierowanym do władz stacji, w którym zapewniała o gotowości do rozmowy oraz skasowaniu wszystkich spornych materiałów. Niestety odpowiedź ze strony TVP nie nadchodziła. Więcej na ten temat możemy przeczytać TUTAJ.

AW

Joanna Racewicz zachwyca naturalnym wyglądem na wakacjach. "Piękna!"

Więcej o:
Komentarze (40)
Monika Zamachowska o odejściu Joanny Racewicz z TVP2: To nie był jej wybór
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 46

  Pani Zamachowska niedługo nie otworzy oczu, bo tak jej naturalnie nabrzmiały kości policzkowe :)

 • marlamar

  Oceniono 42 razy 38

  boszszsz... dlaczego te kobiety robią z siebie takie monstra...

 • kuba161048

  Oceniono 29 razy 29

  Wypchane jak trofea myśliwskie tyko na ścianę.

 • cucurucu

  Oceniono 41 razy 29

  Paskudne stare dupy, napompowane silikonem i botoksem

 • Gość: kk

  Oceniono 36 razy 26

  Sorry, ale ludzie ciągnący kasę z pislandii, są dla mnie skończeni!!!
  Nie chce ich oglądać, ani słuchać! Ktoś, kto sie zatrudnia w reżimowej tv, albo stoi za reżimem, albo uprawia zawodową prostytucję. Każdy z tych powodów jest wystarczający dla omijania takich ludzi i zawodowo i towarzysko.
  Może Rydzyk ją przygarnie. .....a Zamachowska niech sie nie martwi o siebie, bo za dużo czasu nie minie a będzie w podobnej sytuacji i nawet rodzinne koneksje ani pukanie do drzwi nie pomogą..

 • laerke

  Oceniono 29 razy 23

  Obydwie straszne brzydule.

 • fonchol

  Oceniono 27 razy 21

  jak one wyglądają--ale pasztety

 • Gość: ctk

  Oceniono 20 razy 20

  Jak można dać się tak spieprzyć....

 • jobenka

  Oceniono 22 razy 20

  Obie Panie wyglądają jak zombie. Starzejąc się naturalnie wyglądałyby lepiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX