"Leśniczówka" miała być nowym hitem TVP, ale to przeoczenie nie powinno się zdarzyć. Kurski nie będzie zadowolony

W 14. odcinku serialu TVP "Leśniczówka" doszło do zabawnej wpadki. Widzowie dostrzegli na ekranie plakat "Konstytucja".

"Leśniczówka" zapowiadana była jako hit TVP i duma prezesa stacji Jacka Kurskiego. Miała nawet zastąpić kultowy "Klan" oraz stać się najważniejszą produkcją. Teraz o telenoweli TVP mówi się w kontekście wpadki, która pojawiła się w 14. odcinku. Około 12. minuty, pojawił się plakat "Konstytucja". Przypomnijmy, że stał się on symbolem protestów w obronie polskiego sądownictwa. Na Twitterze zawrzało.

Pojawiły się wpisy, w których zszokowani i zbulwersowani widzowie "Leśniczówki" wyrazili swoją opinię. Nie ukrywali także tego, że nie spodziewali się po Kurskim, że dopuścił do takiej sytuacji.

Tymczasem w nowym serialu #TVP - #Leśniczówka - pojawił się komunikat z dołączonym screenem danej sceny. 
Co to kur*a jest?! Czy @KurskiPL jest świadom, co leci w TVP? To jest serial "Leśniczówka", odc. 14 minuta: 00:11:57 dostępne na VOD. Kto za to płaci? Ja w abonamencie?

Jak na razie Jacek Kurski nie skomentował wpadki, do której doszło. Nie pojawił się także komunikat ze strony produkcji. Myślicie, że to faktycznie niezauważony błąd czy celowe działanie?

AW

Więcej o:
Komentarze (51)
"Leśniczówka". Doszło do poważnej wpadki. W serialu zachwalanym przez Jacka Kurskiego pojawił się plakat "Konstytucja"
Zaloguj się
 • munaciello

  Oceniono 32 razy 32

  E tam, e tam...
  W następnym odcinku okaże się, że bohaterka grana przez Fraszyńską to: gorszy sort, kanalia, morda zdradziecka, stała tam, gdzie ZOMO i nie rozumie, że białe nie jest białe, a czarne czarne.
  Wszyscy będą zadowoleni.
  Nawet prezes.
  Kaczyński.

 • tadjan

  Oceniono 30 razy 30

  ten serial jest tak samo głupi jak prezes reżimowej tv..... no, chyba że to o jego leśniczówce zdobytej za bezcen.

 • lizzy35

  Oceniono 20 razy 20

  Bez względu na poziom tego serialu należy podkerślić ,że scenarzysta wraz z reżyserem przekroczyli bariery dobrego smaku, który jest tak ważny dla wysublimowanego widza programu 1 tvp i tak prowokacyjne umieszczenie w scenografii plakatu z obrazoburczym hasłem Konstytucja jest skandalem i wyżej wymienieni powinni ponieść surowe konsekwencje..W obecnych czasach w programach tvp nie ma miejsca na hasła Konstytucja skoro jest to tzw. ustawa mało ważna i w zupełności niepotrzebna jak nasze kochane władze dobitnie to pokazują i wręcz w sposób modelowy pokazują jak można bez tej tzw. Konstytucji dobrze sobie radzić , tym bardziej ,że ciemny lud i tak wszystko łyknie

 • justas32

  Oceniono 18 razy 18

  Dożyliśmy czasów w których słowo Konstytucja kojarzy się władzy ze sprzeciwem przeciwko niej. Jakże nisko upadliśmy - dzięki tobie, skarlały Kaczorze ...

 • wujekdolf

  Oceniono 19 razy 17

  eee tam ciemny lud smoleński 500+ to jest amelinium, tego nie pomalujesz i tak tego nie zrozumie - tak im zryliśmy berety propagandą że pomyślą że to po chińsku albo co.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 13 razy 13

  Nie no , napis "konstytucja" w TVP Szambo ? Toż to zdrada narodowa.

 • def11

  Oceniono 13 razy 13

  Na chwilę zastąpi Mariusza przy kuwecie i po sprawie.

 • snurfik

  Oceniono 11 razy 11

  "Co to kur*a jest?! Czy @KurskiPL jest świadom, co leci w TVP? To jest serial "Leśniczówka", odc. 14 minuta: 00:11:57 dostępne na VOD. Kto za to płaci? Ja w abonamencie?"

  Swietny komentarz. Placic za to by nie widziec nawolywania do przestrzegania prawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX