Korwin Piotrowska wrzuciła wymowne zdjęcie. Spójrzcie na samotnego Wojewódzkiego

Jak ośmieszyć Wojewódzkiego? Umieścić jego zdjęcie z momentu, kiedy na scenie pojawia się Małgorzata Rozenek-Majdan. Karolina Korwin Piotrowska bezlitośnie podsumowała jego zachowanie.

Karolina Korwin Piotrowska angażuje się w konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego. Jej uwadze nie umknęła więc reakcja dziennikarza na pojawienie się na scenie Rozenek podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u. Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym siedzi on w samotnie w ostatnim rzędzie.

Dziennikarka uznała, że życie napisało bardzo ciekawy scenariusz. Nawiązała tu do wojny, którą gwiazdy TVN-u toczą ze sobą, a która w ostatnim czasie przybrała na sile. 

Pytacie mnie na FP na Facebooku i w wiadomościach tutaj, jak było na ramówce stacji. Czy były "jakieś akcje". Było tak. Życie pisze ciekawe scenariusze. Ktoś kiedyś zrobi o tym film. Ja bym takie kino zobaczyła. Serio. Lubię dobre kino - napisała pod zdjęciem Wojewódzkiego. 
 

Internauci zostawili wiele komentarzy. Podzielili się na dwie grupy. Jedna z nich wyśmiała zachowanie Wojewódzkiego i uznała, że zaślepiła go miłość do Renaty Kaczoruk. Druga za to stanęła w jego obronie. Pojawiły się głosy, że doskonale wie, co robi i dystansuje się od celebrytów.

Król w cieniu. Samotny król.
Tania prowokacja.
Problem Wojewódzkiego polega na jednym - zakochał się i zupełnie zatracił swoje wcześniejsze zasady, które go wyróżniały.
Obraził się chłopiec - piszą przeciwnicy Wojewódzkiego.

Fani "samozwańczego Króla TVN-u" piszą za to:

Doskonale wie, co robi, siadając samotnie na końcu.
A może zrobił tak celowo? Nie chce mieć nic wspólnego z tym celebryctwem.
Podejrzewam, że Kuba ma w głębokim poważaniu całe to towarzystwo. On jest sam sobie sterem i okrętem - uważają.

Padło także podejrzenie, że specjalnie usiadł z tyłu, żeby szybko uciec z imprezy. Karolina Korwin Piotrowska odpowiedziała na to pytanie i zdradziła prawdę.

Kuba zawsze siada z tyłu, żeby potem w stylu angielskim uciec z imprezy - napisał jeden z internautów.
No i uciekł - odpisała KKP.

Wiosenna ramówka TVNWiosenna ramówka TVN EAST NEWS

Korwin Piotrowska o konflikcie Rozenek-Majdan i Wojewódzkiego

Dziennikarka już wcześniej uznała ich wymianę oświadczeń i straszenie się ujawnieniem kompromitujących SMS-ów za gotowy scenariusz filmowy. Pod postem Rozenek wbiła przy okazji szpilę Vedze.

Gocha, idę po flaszkę i popcorn! Kamizelkę kuloodporną brać? - napisała dziennikarka.- Kino akcji, Vega z tego jeszcze film zrobi - dodała pod spodem.
 

Karolina Korwin Piotrowska vs Kuba Wojewódzki

Relacje Karoliny Korwin Piotrowskiej i Kuby Wojewódzkiego również nie należą do najlepszych. Dziennikarz zarzucał jej brak taktu i poczucia humoru. Poza tym nazwał ją "najbrzydszą polską dziennikarką" i skrytykował ją za chęć lansu i apetyt na bycie "populistyczną wyrocznią". Ona niejednokrotnie wbijała mu szpilę i wyśmiewała np. to, że nie mówi jej "cześć" na prezentacji ramówek TVN-u i udaje, że jej nie zna.

A wy jak myślicie? Dlaczego Wojewódzki siadł samotnie na końcu?

AW