Kurdej-Szatan zagra w "Kogel Mogel 3". Nie wcieli się w rolę Kasi, tylko w... To naprawdę spore zaskoczenie

Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w obsadzie kolejnej części kultowego filmu "Kogel Mogel". Nie będzie to jednak główna rola. Pamiętacie Państwa Wolańskich? Aktorka zagra siostrę filmowego Piotrusia.

"Kogel Mogel 3". Rozpoczęcie zdjęć do trzeciej odsłony, popularnych w latach 80. przygód rezolutnej Kasi Solskiej zbliża się wielkimi krokami. Jedną z aktorek, która pojawi się na planie, będzie Barbara Kurdej-Szatan.

W którą postać wcieli się gwiazda? Pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy to oczywiście główna rola Kasi.

Jednak film to kontynuacja, a nie remake, co znaczy, że Solska w "Koglu Moglu 3" będzie już dojrzałą kobietą. Kurdej-Szatan wystąpi w całkowicie nowej roli.

Mamy już nawet pomysł na jej postać. W filmie państwo Wolańscy będą mieli syna Piotrusia i córkę, młodszą od niego, około 30-letnią... Basia idealnie pasuje do tej roli! Producent Tadeusz Lampka ceni Basię, która gra u niego w dwóch serialach: "M jak miłość" oraz "W rytmie serca". Teraz przyszedł czas na film - powiedział informator "SE".

Wygląda na to, że aktorka wcieli się w córkę pracodawców Kasi Solskiej. To ciekawa koncepcja. Zastanawiamy się, czy siostra firmowego Piotrusia będzie miała podobny charakter do swojej ekranowej matki, co nie pasowałoby raczej do ekspresji, z jaką gra Barbara Kurdej-Szatan.

Na łamach "SE" możemy też dowiedzieć się, że producenci zaprosili do współpracy, wszystkich żyjących aktorów z 1. i 2. części. Nowe twarze mają tylko urozmaicić scenariusz.

Zapowiada się prawdziwy hit. Wybierzecie się do kina?

PC