Księżna Kate pokazała się bez pierścionka zaręczynowego. Dlaczego? Powód wcale nie jest tak oczywisty

Księżna Kate pokazała się bez swojego pierścionka zaręczynowego. Myślicie, że to dlatego, że przytyła w ciąży? Nic bardziej mylnego. Powód jest zupełnie inny.

Księżna Kate w ostatnią środę odwiedziła szpital Great Ormond Street w Londynie, gdzie spotkała się z młodymi pacjentami. Uwagę od razu zwracał brak jej okazałego, słynnego pierścionka zaręczynowego. Większość może myśleć, że to dlatego, iż księżna Kate przytyła w ciąży. Prawda jest jednak inna.

Jak się okazuje, taki jest po prostu wymóg szpitala, w którym dopuszczona jest jedynie minimalistyczna biżuteria. Wszystko ze względów bezpieczeństwa i higieny. Duży pierścionek zaręczynowy księżnej Kate może być potencjalnym siedliskiem wielu bakterii. Później tego samego dnia pierścionek z powrotem wrócił na dłoń kobiety.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Księżna Kate i książę William zaręczyli się w listopadzie 2010 roku. Pierścionek zaręczynowy, który otrzymała kobieta jest wyjątkowy: zdobiony szafirem i diamentami. Biżuteria ta wcześniej należała do matki księcia Williama, księżnej Diany.

AG