Księżna Kate w trzeciej ciąży zachwyca. Tym razem patrzymy na jej płaszcz. Wygląda znajomo

Księżna Kate w towarzystwie księcia Filipa i księcia Williama wybrała się do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham. I po raz kolejny udowodniła, że "oszczędność" to jej drugie imię.

Księżna Kate w kwietniu urodzi trzecie dziecko. W ciąży wygląda kwitnąco, co potwierdziły zdjęcia z zimowego spaceru. W towarzystwie księcia Filipa i księcia Williama pojawiła się w futrzanej czapce i płaszczu brytyjskiej marki Moloh. Niebezpodstawnie nazywana jest "królową recyklingu". Miała go już bowiem na sobie w 2014 roku.

Tweedowy płaszcz z kolekcji jesień-zima 2013 kosztował 425 funtów. Jest bardzo elegancki, z przodu i na rękawach znajdują się złote guziki. Kate dobrała do niego futrzane rękawiczki i czapkę, idealne na styczniową pogodę.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Księżna Kate znana jest ze swojej oszczędności i ekonomicznego podejścia do mody. Dokładnie ten sam płaszcz założyła cztery lata temu, kiedy była w ciąży z księżniczką Charlotte. Miała go na sobie również w Sandringham, gdzie z rodziną co roku spędza Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

AW

Więcej o: