Cameron Diaz spodziewa się pierwszego dziecka? Ona milczy, ale są kolejne dowody

Kilka dni temu pojawiły się plotki, że Cameron Diaz jest w ciąży. Nie odniosła się jeszcze do tych doniesień, jednak jej najnowsze zdjęcia wiele zdradzają.

Cameron Diaz i jej mąż, Benji Madden, od dawna starają się o dziecko. Po kilku nieudanych próbach prawdopodobnie ich marzenie właśnie się spełniło. Pojawiła się bowiem informacja, że aktorka jest w ciąży. Małżeństwo jeszcze nie skomentowało tych doniesień, ale zdjęcia Diaz mogą świadczyć o tym, że jest to prawda.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy wracała z zakupów. Miała na sobie szeroki sweter, co może wskazywać, że próbuje ukryć zaokrąglony brzuch. Przypomnijmy, że jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów stosowanych przez gwiazdy i celebrytów, którzy nie chcą przyznać się do tego, że spodziewają się dziecka. Tak było np. w przypadku ciężarnej Khloe Kardashian.

 

Dodatkowo na twarzy 45-letniej aktorki maluje się radość i widać, że jest szczęśliwa. Dziecko od dawna było jej marzeniem, ma za sobą nieudane próby zapłodnienia in-vitro. Niepowodzenia obciążyły ją fizycznie i psychicznie, ale we wszystkim wspierał ją mąż.

Dlatego życzymy Cameron, żeby wreszcie jej marzenie się spełniło!

AW

Więcej o: