Hanna Lis dostała nową pracę? "Przed świętami dopięła ostatnie szczegóły"

Taką informację podał "Fakt". Hanna Lis na antenie Polsatu ponoć pojawi się na wiosnę.

Hanna Lis jakiś czas temu zniknęła z anteny. Jej program na antenie TVN Style okazał się klapą. Po prawie pół roku nieobecności ma ponoć wrócić do pracy i na wiosnę widzowie będą mogli ją oglądać w Polsat News. Jak podaje "Fakt", ma znów zająć się tematami politycznymi.

Hania już wiosną poprowadzi nowy program na antenie Polsat News. Będzie w nim rozmawiać ze swoimi gośćmi o polityce. To jej wielki powrót do tej stacji, w której przecież do 2007 roku prowadziła "Wydarzenia". Jest bardzo podekscytowana! – twierdzi informator tabloidu.

Hanna LisHanna Lis TVN Style

Po tym, jak przestała prowadzić "Wydarzenia", zajęła się realizowaniem reportaży podróżniczych dla stacji TVN Style. Najwidoczniej "życie na walizkach" się nie sprawdziło i Lis postanowiła powrócić do stałej pracy.

Lis długo zastanawiała się czy przyjąć propozycję Polsatu. Po robieniu podróżniczych reportaży dla TVN Style miała nadzieję, że zostanie przy dziennikarstwie lifestylowym. Ale ofert pracy brakło, więc tuż przed świętami dopięła ostatnie szczegóły dotyczące politycznego programu w Polsacie – dodaje informator tabloidu. 

Próbowaliśmy się skontaktować z Hanną Lis, niestety nie odbiera telefonu. Polsat jak na razie nie potwierdził doniesień o powrocie dziennikarki do stacji.

MT

Hanna Lis od dawna nie pokazuje się z mężem. Kryzys? TO zdanie zastanawia