Program Hanny Lis o podróżach okazał się hitem. Zarabia, pokazując różne zakątki Europy. Nie tylko ona zwiedza świat z kamerami

MK
25.12.2016 10:53
A A A
Hanna Lis to nie jedyna gwiazda, która dzięki swojej pracy może podróżować. Zobaczcie, gdzie z kamerami wybrały się Anna Wendzikowska, Agnieszka Woźniak-Starak czy Kinga Rusin!
Hanna Lis, Anna Wendzikowska

Hanna Lis, Anna Wendzikowska (Instagram.com/hanna_lis / Instagram.com/aniawendzikowska)

Bycie osobowością telewizyjną ma wiele plusów. Zaproszenia na ekskluzywne imprezy, rozpoznawalność, prezenty... Jednak jeszcze większą zaletą pracy przed kamerą jest możliwość podróżowania w najciekawsze zakątki świata i nagrywanie programów w niesamowitych krajobrazach. Wśród naszych rodzimych gwiazd od niedawna z kamerą podróżuje Hanna Lis , która jesienią zadebiutowała ze swoim programem kulinarno-podróżniczym "Bez planu". Na Instagramie często chwali się tymi wypadami do Włoch, Portugalii czy na greckie wyspy.

Nagrywając drugi sezon programu "Agent" Kinga Rusin wybrała się na długą wyprawę do Argentyny, gdzie urzekły ją górskie widoki. Podobnie Paulina Krupińska, która z kolei dzięki pracy mogła powspinać się na góry w Peru. Natomiast Agnieszka Woźniak-Starak, dzięki prowadzeniu jednego z najbardziej popularnych programów w ostatnich latach, mogła poznać ogromną część egzotycznej Azji. Wiele krajów podczas pracy zwiedza także Anna Wendzikowska, która przeprowadza wywiady z gwiazdami z całego świata.

Zobaczcie, jak wyglądały ich podróże!

MK

Zobacz także