Sylwestrowy film Magdy Gessler podbija sieć. Ten uwodzicielski taniec do "Freed from desire" po prostu trzeba zobaczyć!

Magda Gessler dodała na Facebooka wideo, które w kilka godzin stało się zdecydowanym hitem internetu.

Magda Gessler to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd w Polsce. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Ci, którzy darzą ją szczególną sympatią, swój pozytywny stosunek tłumaczą niebywałym luzem i dystansem Gessler do show-biznesu, a także jej aktywnością w mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzi "szalonych" zdjęć i podpisów do nich.

Teraz restauratorka dodała na swój profil na Facebooku wideo, które od poniedziałku podbija polski internet. Gessler tańczy na nim do utworu "Freed from desire".

Zawsze się boję sylwestra... Te godziny, odliczanie do 12.00 stresują mnie. Ale ten 2017/2018 był wyjątkowy po prostu. Muzyka, miejsce, ludzie byli wspaniali. A ja... możecie zobaczyć. Dla was wszystkiego, co najszczęśliwsze raz jeszcze. Magda Gessler - napisała pod filmem Gessler. 

Wśród fanów gospodyni "Kuchennych rewolucji" wideo to wzbudziło ogromny entuzjazm.

Królowa.
Tak trzeba żyć!
No i cudownie, pani Madziu... Tyle w pani optymizmu. Patrząc na panią sama buzia się śmieje.
Co za energia i poczucie rytmu. Uwielbiam panią oglądać. Wiele gwiazd i zwykłych ludzi powinno pozazdrościć pani poczucia humoru i dystansu do świata, powinni uczyć się luzu i bycia sobą
Pozytywna kobieta z jajami! - czytamy w komentarzach.

Nie brakuje jednak także sceptyków.

Gesslerówna zalana całkowicie macha rękoma, jakby przyciskała przyciski. TVN-owa gwiazda próbuje się bawić, ale jej tylko wychodzi przy garach.
Zdecydowanie za dużo alkoholu - piszą pozostali.

A wy co o tym myślicie? Lubicie Magdę Gessler?

MM