Dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. Teraz zdradza, jak się czuje. "Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni"

Joanna Górska niedawno ogłosiła, że zmaga się z nowotworem. Lekarze wykryli u niej raka piersi. Teraz dziennikarka zdradziła, jak się czuje. Jest zdecydowanie lepiej!

Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, niedawno przestała pojawiać się na antenie stacji. Okazało się, że zmaga się z nowotworem. Dodała zdjęcie w chuście i poinformowała widzów o swojej chorobie. 

Nakrycie głowy sugerowało, że Górska rozpoczęła chemioterapię. Niedługo po tym napisała na Facebooku, że wraca na antenę, a fani chwalili jej wygląd w peruce.

Teraz na jej Instagramie pojawił się kolejny optymistyczny wpis. Jak napisała dziennikarka, rak zmniejszył się o połowę. 

Każdy dzień jest świętem, a ten z chemią to NADŚWIĘTO! Wlewy zbliżają mnie do szczęśliwego finału. Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni i dodatkowe kilogramy przez sterydy, co tam ból i nieciekawe dolegliwości! Rak jest MNIEJSZY O POŁOWĘ! Czy to nie jest cudowne? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi. Dzięki nim zniosę WSZYSTKO, aby dziada z siebie wykopać.

W dalszej części postów zachęciła swoich obserwatorów do wspierania chorych. 

Wspierajcie chorych znajomych, przyjaciół i bliskich. Każdy uśmiech jest na wagę złota. Onkopacjenci potrzebują dużo ciepła, wtedy są silni, a silna głowa to podstawa. Do boju! - zakończyła.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Mniejszy? Fantastycznie! Wspaniale! Brawo!
Optymistyczna, wspaniała kobieta. Pozytywnie myśleć, wokół rodzina i dobra energia.
Pani Joasiu, trzymam mocno kciuki, życzę zdrówka. Poranki bez pani [na antenie - przyp.red.] nie są takie same - pisali obserwatorzy.

Redakcja Plotka życzy dużo zdrowia! 

JT 

Więcej o:
Komentarze (19)
Joanna Górska, dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. Jak się czuje?
Zaloguj się
 • Gość: Chora

  Oceniono 30 razy 20

  Rak jest straszną chorobą rozwala całą rodzinę .Chamstwe jest hejt pod takimi zwierzeniami chorych .Nie wiecie jak to działa to się przymknijcie chociaż tutaj .

 • krzysio333

  Oceniono 12 razy 10

  Szanuję panią za obiektywizm. Nieważna dla pani jest Totalna opozycja, niewazne PISiorki. Ważna prawdziwa wiadomość. Trzymaj się.

 • kabed007

  Oceniono 12 razy 10

  dużo dużo sił w walce o zdrowie

 • Gość: M

  Oceniono 16 razy 10

  Cudowna wiadomosc!!!😘

 • Gość: ella

  Oceniono 4 razy 2

  Trzymaj się dziewczyno.Zycie jest piękne.Pomimo.

 • Gość: teresa

  0

  Życzę wytrwałości. Ja to wszystko przeszłam da się. Osiem chemii dwadzieścia cztery naświetleń i osiemnaście wlewów teraz leczenie hormonami przez pięć lat. Trzeba żyć tak żeby być samemu zadwolonym .

 • Gość: Monia

  0

  Życzę Pani dużo siły, wytrwałości....jest Pani silną kobietą, bo to widać. Powodzenia, będę trzymała za Panią kciuki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX