Dziennikarka Polsatu walczy z rakiem. Teraz zdradza, jak się czuje. "Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni"

Joanna Górska niedawno ogłosiła, że zmaga się z nowotworem. Lekarze wykryli u niej raka piersi. Teraz dziennikarka zdradziła, jak się czuje. Jest zdecydowanie lepiej!

Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, niedawno przestała pojawiać się na antenie stacji. Okazało się, że zmaga się z nowotworem. Dodała zdjęcie w chuście i poinformowała widzów o swojej chorobie. 

Nakrycie głowy sugerowało, że Górska rozpoczęła chemioterapię. Niedługo po tym napisała na Facebooku, że wraca na antenę, a fani chwalili jej wygląd w peruce.

Teraz na jej Instagramie pojawił się kolejny optymistyczny wpis. Jak napisała dziennikarka, rak zmniejszył się o połowę. 

Każdy dzień jest świętem, a ten z chemią to NADŚWIĘTO! Wlewy zbliżają mnie do szczęśliwego finału. Co tam włosy, co tam rzęsy, co tam brak mięśni i dodatkowe kilogramy przez sterydy, co tam ból i nieciekawe dolegliwości! Rak jest MNIEJSZY O POŁOWĘ! Czy to nie jest cudowne? Mam wokół siebie wspaniałych ludzi. Dzięki nim zniosę WSZYSTKO, aby dziada z siebie wykopać.

W dalszej części postów zachęciła swoich obserwatorów do wspierania chorych. 

Wspierajcie chorych znajomych, przyjaciół i bliskich. Każdy uśmiech jest na wagę złota. Onkopacjenci potrzebują dużo ciepła, wtedy są silni, a silna głowa to podstawa. Do boju! - zakończyła.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

Mniejszy? Fantastycznie! Wspaniale! Brawo!
Optymistyczna, wspaniała kobieta. Pozytywnie myśleć, wokół rodzina i dobra energia.
Pani Joasiu, trzymam mocno kciuki, życzę zdrówka. Poranki bez pani [na antenie - przyp.red.] nie są takie same - pisali obserwatorzy.

Redakcja Plotka życzy dużo zdrowia! 

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.