[PILNE] Dorota R. zatrzymana przez policję. Ma usłyszeć zarzuty od prokuratury

W środę rano Dorota R. została zatrzymana przez policję, a następnie przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Dorota R. została zatrzymana przez policję, a następnie przewieziona do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Informację tę potwierdził Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej, Łukasz Łapczyński w wydanym oświadczeniu. Piosenkarka jeszcze dziś ma usłyszeć zarzuty. Dorota R. i jej partner biznesowy, Emil S. mieli zastraszać byłego partnera piosenkarki, Emila Haidara.

Z oświadczenia Prokuratury Okręgowej w Warszawie wynika, że zatrzymanie Doroty R. związane jest ze sprawą przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M., którzy są:

Podejrzani o nakłanianie innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila Haidara do określonego zachowania poprzez kierowanie wobec niego gróźb bezprawnych - czytamy w oświadczeniu.

Oświadczenie Prokuratury Okręgowej w WarszawieOświadczenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie Oświadczenie Prokuratury Okręgowej w Warszawie

O sprawie pisaliśmy już na początku września tego roku. Partnerowi biznesowemu Doroty R., Emilowi S. zostały wtedy postawione zarzuty podżegania innych osób do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila Haidara.

AG