Anna Wyszkoni wzięła ślub? Pokazała piękne zdjęcie. Fani gratulują, a wokalistka... Coś się tu nie zgadza

Anna Wyszkoni wzięła ślub. Takie wnioski wysnuli internauci pod zdjęciem na Instagramie. Artystka szybko zdementowała plotki.

Anna Wyszkoni na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Ona w białej sukni, on w eleganckim garniturze. Zachwyceni fani oszaleli i życzyli młodej parze szczęścia oraz gratulowali podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. Sama piosenkarka podkręciła atmosferę. Pod spodem napisała słowa, którymi wyraziła swoją radość i zadowolenie z tej chwili.

Pięknie, romantycznie i słonecznie. Czego chcieć więcej? Vive la France!

Nic więc dziwnego, że wszyscy... dali się nabrać. Tak naprawdę piosenkarka i jej partner byli gośćmi weselnymi. Wyszkoni pochwaliła się filmikiem, na którym wraz z grupą zaproszonych na uroczystość, tańczy taniec weselny. Internautów rozbawiło to, że dali się nabrać. Gratulowali parze poczucia humoru.

Uwielbiam wasze poczucie humoru!
A ja myślałam że ich. Hehe, Ania dałam się nabrać. Ale i tak ślicznie wyglądacie.
Haha ! Wiedziałam, że wkrętka. Gratuluję Wam... poczucia humoru! - pisali.

Jak widać, na ślub Anny Wyszkoni i jej wieloletniego partnera, Macieja Durczaka, trzeba będzie jeszcze poczekać. Ale trzeba przyznać, że piosenkarka w białej kreacji wygląda naprawdę pięknie!

AW

Więcej o:
Komentarze (3)
Anna Wyszkoni wzięła ślub? Pokazała piękne zdjęcie. Fani gratulują, a wokalistka... Coś się tu nie zgadza
Zaloguj się
  • Gość: Dorota

    Oceniono 11 razy 5

    Na ślub nie taktowne jest ubieranie się na biało,ponieważ jest to kolor zarezerwowany dla młodej,ale jak widać pani wyszkoni to pozerka i lansuje się na chorobie ,rozumiem ze jest chora ,tylko po co wszyscy maja to wiedzieć ,słabe ,jak ten biały strój.

  • Gość: GdzieWesele.pl poleca

    0

    Wyglądała bardzo ładnie! To jej ślub, miała prawo ubrać się jak jej się podobało! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX