Edward Miszczak komentuje odejście Kuźniara z TVN-u. "Jestem złośliwą bestią, więc...". Wbił mu niezłą szpilę

Jarosław Kuźniar ponad rok temu odszedł z TVN-u. Jego były szef, Edward Miszczak, nie ma do powiedzenia nic pozytywnego na temat jego obecnej działalności dziennikarskiej.

Jarosław Kuźniar długo był związany z TVN-em. Przez 8 lat prowadził program "Poranek TVN 24. Wstajesz i wiesz", natomiast w 2015 r. został współprowadzącym "Dzień Dobry TVN". W maju 2016 r. odszedł jednak do Onetu. Tam prowadzi program "Onet Rano", w którym przeprowadza wywiady, jeżdżąc samochodem po mieście. Taka forma dziennikarstwa niespecjalnie przekonuje jego byłego przełożonego, Edwarda Miszczaka. Dyrektor programowy TVN udzielił wywiadu serwisowi Wirtualne Media, w którym został zapytany o to, czy przyjąłby Kuźniara z powrotem do pracy. Jego odpowiedź była dosyć przewrotna. 

Jestem złośliwą bestią, więc powiem tak: Jak ktoś chce prowadzić taksówkę, to co mu będziemy bronić? Ale tak serio, to traktuję ten wyjazd Jarka Kuźniara jak wyprawę badawczą poza TVN, żeby się przekonać, czy nie warto wrócić.

Miszczak przyznał też, że z wieloma swoimi pracownikami rozstawał się w nieprzyjemnej atmosferze, ale mimo to dawał im drugą szansę. 

Nie jestem fundamentalistą. Nawet rozstając się w nerwowej atmosferze, nie warto się gniewać. Z niektórymi miewałem gorsze okresy, jak z Hubertem Urbańskim, ale to nie przeszkadzało, żeby dziś znów prowadził „Milionerów”, bo jest w tym programie genialny.

Brakuje Wam Kuźniara w TVN-ie? 

WJ

Więcej o:
Komentarze (254)
Edward Miszczak komentuje odejście Kuźniara z TVN-u i wbija mu szpilę. "Jestem złośliwą bestią"
Zaloguj się
 • Gość: olka

  Oceniono 319 razy 139

  Brakuje mi Kuzniara w TVN24 jako rannego komentatora w tym był i jest niezastąpiony.

 • Gość: i.

  Oceniono 231 razy 123

  Kuniar rano w TVN24 był najlepszy

 • Gość: jaga

  Oceniono 179 razy 115

  Brakuje mi Kuzniara,był bardzo dobry w tym co robil.Miszczak prowadzi dziwną politykę personalną.Zatrudnia takie miernoty jak Sablewska a zwolnil Kuzniara.Dziwny....

 • Gość: gosc

  Oceniono 230 razy 110

  Tak to prawda byl najlepszy w poranku nie ten dretwy kantereit czy jak mu tam. Bardzo lubilam te poranki z kuzniarem teraz nie ogladam

 • Gość: Aga

  Oceniono 189 razy 105

  Brakuje mi Pana Jarka. Był najlepszy, dla niego rano włączałam telewizor .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 166 razy 104

  Ja nie rozumiem tej nagonki na niego. Dlaczego go wyrzucili z poranka? On był stworzony do prowadzenia tego programu. Lekko i przyjemnie rozpoczynałem dzień.

 • Gość: Fanka

  Oceniono 163 razy 89

  Proszę wracać do TVN24!!!!

 • selena-0

  Oceniono 118 razy 84

  Kuźniar nie był wykorzystany w TVN ie do czego najbardziej sie nadawał, a więc do programu publicystycznego. Był zdolny , miał to coś , ale nie wiem, dlaczego w TVN ie trzymano go na uboczu, a potem zesłano do kawa na śniadanie. Brakuje mi kużniara na wizji.

 • gdrag PL

  Oceniono 123 razy 77

  Oczywiście że Kuźniar był the best. Teraz to co robi to lipa. Szkoda gościa. I szkoda ze debile z tvn pozbywaja się takich gości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX