[TYLKO U NAS] TVP ogłasza występ Krawczyka w Zakopanem, a jego żona dementuje: Nie podpisaliśmy żadnej umowy!

Żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk, dementuje, jakoby muzyk miał wystąpić w sylwestrowym koncercie TVP w Zakopanem.

TVP po raz kolejny zamierza zorganizować sylwestrową imprezę w Zakopanem. Władze miasta w minionym tygodniu zapowiedziały już, że u boku Zenka Martyniuka wystąpi król polskiej sceny muzycznej, Krzysztof Krawczyk. Jednak jak się okazuje, sam zainteresowany jest tą informacją bardzo zaskoczony. 

Udało nam się porozmawiać z żoną wokalisty, Ewą Krawczyk, która dosadnie skomentowała tę sytuację.

Nie podpisaliśmy na razie żadnej umowy. Nie mam pojęcia, dlaczego Zakopane i TVP ogłosili mojego męża jako gwiazdę wieczoru. Przyznam, że jestem tym faktem bardzo zaskoczona. Dlaczego to zrobili? O to już ich trzeba zapytać - mówi w rozmowie z Plotkiem Ewa Krawczyk, żona Krzysztofa Krawczyka. 

Na pytanie, czy jej mąż ma w ogóle chęć wystąpić w Zakopanem, nie odpowiedziała jednoznacznie.

Mamy wiele innych ciekawych propozycji. Z ostateczną decyzją czekamy na naszego menedżera, który obecnie przebywa na wakacjach w Grecji  - dodaje Ewa Krawczyk.

Komentarz w tej sprawie od menedżera artysty uzyskała "Gazeta Wyborcza".

Mocno zdziwiliśmy się, gdy dowiedzieliśmy się, że Telewizja Polska przekazuje już informacje o występie Krzysztofa w Zakopanem. Postanowiliśmy odmówić. Nie chodzi tu o politykę, tylko o brak profesjonalizmu organizujących tę imprezę – powiedział "Wyborczej" Andrzej Kosmala, menedżer Krzysztofa Krawczyka.

MM