Wideo w "DD TVN" zdenerwowało Wiśniewskiego. Posypały się uszczypliwości w stronę Rusin: Miłość boli, sama wiesz. Odgryzła się

Michał Wiśniewski i Kinga Rusin spięli się podczas rozmowy w "DD TVN". Poszło o życie prywatne. Dziennikarka nie pozostała dłużna piosenkarzowi.

Michał Wiśniewski był gościem niedzielnego wydania "DD TVN". Jak to zwykle bywa w śniadaniówce TVN, rozmowę z gwiazdą poprzedził kilkuminutowy materiał wideo o jego życiu. W przypadku Wiśniewskiego było to jednak głównie życie miłosne. Piosenkarz nerwowo zareagował na tak skrótowe potraktowanie jego osobistych spraw.

Po obejrzeniu tego materiału, chciałbym powiedzieć, że to jest ciekawe, że widzę taką zbitkę po raz kolejny i za każdym razem się dziwię, jak można to tak zbić? Na przykład pod kątem tego, że Michał sobie wybrał... To jest takie trochę na fair, jak można napisać, że Michał sobie wybrał i zakochał się w wokalistce, i rzucił Mandarynę, dajmy na to. Albo rzucił Anię i zakochał się w Dominice. Ludzie, skąd to można wziąć?! To chyba tylko z głowy albo z innej części ciała. Nie wolno takich rzeczy robić. Życie pisze swoje scenariusze - mówił zniesmaczony Michał Wiśniewski.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski Screen z TVN/X-News

Kinga Rusin zgrabnie obroniła materiał, jaki przed chwilą zobaczyli i błyskawicznie zadała kolejne pytanie.

Ja sobie tak myślałam, patrząc na to, że to mistrzostwo świata, że to udało się tak właśnie to zbić, bo twoje życie jest niezwykle bogate i obfituje w wiele wydarzeń, że miałeś szczęście do kobiet. Czy możesz powiedzieć to samo, że one miały szczęście do ciebie? - spytała Michała Wiśniewskiego Kinga Rusin.

Wiśniewski najwyraźniej jednak zachował urazę, bo swoją odpowiedź połączył z kąśliwą aluzją.

Chyba nie miałem szczęścia do kobiet. (...) "Piękna jest miłość, która nie boli" - nie! Nie ma miłości, która nie boli - powiedział Michał Wiśniewski. - Ty też powinnaś coś o tym wiedzieć - powiedział Wiśniewski do Rusin.

Kinga Rusin, Piotr KraśkoKinga Rusin, Piotr Kraśko Screen z TVN/X-News

Rusin zareagowała uśmiechem na te słowa, po czym  - jak gdyby nigdy nic - odparła:

Moja miłość nie boli - odpowiedziała Kinga Rusin. - Twoja boli?
Każda miłość... Ta nie, a może inna? Każda miłość boli - drążył Wiśniewski.
Jak boli to, to nie jest miłość - skwitowała Rusin.
Ale czasem o miłość trzeba walczyć - drążył temat Wiśniewski.
Pytanie, czy warto - storpedowała dywagacje piosenkarza Rusin.

Kinga Rusin, Piotr KraśkoKinga Rusin, Piotr Kraśko Screen z TVN/X-News

Ostatecznie jednak rozmowa zakończyła się w przyjaznej atmosferze, mimo kilku drobnych zgrzytów. Piosenkarz fragment wywiadu wrzucił nawet na swojego Facebooka, co chyba jednoznacznie przesądza o fakcie, że wizyta w studio "DD TVN" nie była przykrym wspomnieniem. Fani jednak mieli inne zdanie:

Tylko pani prowadząca zachowała się nieprofesjonalnie... - napisała fanka.

Nieprofesjonalnie? Nieee, naszym zdaniem to nie jest to słowo, które opisuje jej zachowanie.

embed

ZI