Młynarska prosi Owsiaka o przeprosiny dla Pawłowicz. Fani wzburzeni: Jestem kobietą i nie uważam, aby Jurek ją obraził

Agata Młynarska opublikowała wpis, w którym komentuje konflikt na linii Krystyna Pawłowicz - Jurek Owsiak. Dziennikarka chce, aby organizator festiwalu Woodstock przeprosił posłankę.

Jurek Owsiak zakończył wczoraj 23. edycję przystanku Woodstock. O festiwalu jak zwykle jest bardzo głośno, tym razem także przez słowa organizatora skierowane do Krystyny Pawłowicz. Na jej wypowiedź o tym, jakoby Woodstock miał być miejscem "szczucia na Kościół", odpowiedział:

Niech pani spróbuje seksu! Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy.

Owsiak spotkał się z ostrą krytyką z wielu stron. Do niej dołączyła Agata Młynarska, jednak ona skomentowała jego zachowanie nieco łagodniej. Opublikowała bardzo emocjonujący wpis wraz ze zdjęciem z Czarnego Protestu.

Dziennikarka najpierw zapewnia, że ludzką rzeczą jest popełniać błędy.

Jurku! Każdemu zdarza się palnąć coś głupiego, niestosownego, nie na miejscu, nieprzystającego do osoby i jej majestatu. Twój majestat jest niekwestionowany. Idziemy za Tobą jak w dym od lat, stoimy murem.

Następnie, parafrazując słowa Ojca Świętego, mówi o bezcenności Fundacji WOŚP. Prosi Owsiaka, aby nie podejmował dyskusji, która jest poniżej jego poziomu. Przede wszystkim jednak prosi o szacunek wobec kobiet, ponieważ ich sytuacja w Polsce jest zagrożona bardziej niż kiedykolwiek. 

Zmieniasz oblicze ziemi. Tej Ziemi... Orkiestra, Fundacja i Przystanek, a przede wszystkim TY i wszyscy ludzie Tobie oddani, to wartość BEZCENNA. Dlatego proszę Cię, jako stara przyjaciółka, wierny pies i kobieta - nie rób tego. Nie dawaj się ponosić chęci odwetu. [...] Nie podejmuj dyskusji na poziomie, który Ci nie odpowiada. A nam, kobietom w Polsce, szczególnie teraz, ale i zawsze, potrzeba szacunku.

Następnie potępia seksistowski i szowinistyczny charakter, jaki miał żart Owsiaka. W perspektywie ostatniego roku w Polsce, gdzie kobiety były zmuszone wyjść walczyć o swoje prawa na ulice, był on bardzo niestosowny. 

Publiczne życzenie seksu każdej kobiecie jest słabe, nieeleganckie i nie przystoi. Nie rób nam tego! Mamy po uszy publicznych, chamskich zachowań facetów, którzy myślą, że żarcikiem o seksie pokażą jacy są cool i na luzie.

Na koniec prosi o to, aby Owsiak przeprosił Pawłowicz. Niezależnie od tego, co o niej sądzi. 

Weź to na klatę, pokaż klasę i przeproś panią Krystynę Pawłowicz.

Pod opublikowanym przez dziennikarkę zdjęciem wybuchła gorąca dyskusja. Spora część fanów nie zgadza się z jej zdaniem. 

Agata, ale Jurek nie powiedział nic niestosownego!
Jestem kobietą, ale nie uważam, aby Jurek obraził tę kobietę. To ona ciągle obraża innych. 
Ona może obrażać nas wszystkich, to i jej można powiedzieć parę słów. Jestem kobietą i jestem całym sercem za Jurkiem.
Seks to coś przyjemnego, Pan Jurek życzył Pani Krystynie czegoś miłego! Za to ma przeprosić?

Pojawiają się też głosy poparcia dla Młynarskiej.

Brawo, Agata. Zawsze i wszędzie trzeba trzymać poziom, zawsze popieram mądre propozycje.
Ja dziękuję Pani za ten komentarz i podpisuję się pod nim obiema rekami.

A wy co o tym myślicie? Czy Owsiak powinien przeprosić Pawłowicz?

Przewrotne słowa Agaty Młynarskiej o Woodstocku: Podwyższone ryzyko? Dziwię się, że dopiero teraz. Na koniec mocny apel

SW

Czy Jurek Owsiak powinien przeprosić Krystynę Pawłowicz?
Więcej o:
Komentarze (253)
Agata Młynarska prosi Jurka Owsiaka o przeprosiny dla Krystyny Pawłowicz
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 156 razy 118

  Trzeba było życzyć trochę seksu nie tylko Pawłowicz, ale i Kaczyńskiemu. Nie byłoby problemu co wypada, a co nie wypada wobec kobiety. A obojgu by się przydało.

 • Gość: Zenon

  Oceniono 122 razy 104

  Przeproś Jurku panią Krystynę, powiedziała Agata... Pani Agatko Jurek już dawno skończył 7 lat;)

 • jackie53

  Oceniono 108 razy 92

  A ja uważam, że Agata nie masz racji. Może jest to trochę po bandzie, ale są ludzie do których innym językiem nie trafisz! Popatrz jak mówią jej koleżanki i koledzy partyjni - to trafia do ludzi i tacy wygrywają wybory. Rządzą Tobą, mną, Twoimi i moimi dziećmi. Kiedyś ktoś mądry mi powiedział: Z chamem trzeba mówić po chamsku - a to co powiedział Jurek nie było w połowie takie, nas co pozwala sobie pani Pawłowicz.
  Nie masz racji!!!

 • du100

  Oceniono 92 razy 78

  ile lat zwolennicy PiS obrażaja innych ile lat wyzywają innych od zdrajców ,morderców,?
  tyle lat. ze dla wielu stało to się normą Jak PiS mówi morderca to uśmieszek pobłazania
  jak ktokolwiek mówi o PiS wariaci to medialna burza.
  P.Agato sex nie dla wszystkich to tabu nie wszyscy o nim nie chcą mówić w GW codziennie mogę zobaczyć jakie pozycje dadzą jej czy mi satysfakcję tak jak nie dla wszystkich jest normalne ciągłe rozgrzebywanie grobów .Namawianie do przestępstwa jest karalne ale do sexu?

 • Sławomir Burliga

  Oceniono 90 razy 74

  Sex to Miłość-Dobro-Szacunek-Opieka Czyli to czego nauczał Chrystus i Biblia. Nie życzył tej kobiecie np śmierci,choroby,biedy itp No to za co przepraszać, a jak Kaczyńskiemu będzie życzył sexu i miłości to też ma przepraszać. Nie dajmy się zwariować. Niech ona przeprosi za liczne naganne swoje słowa i taka jest cena bycia osobą publiczną.

 • wgrego

  Oceniono 79 razy 73

  zamiast słowa sex można wstawić dowolną miłą aktywność, nie widzę nic zdrożnego w rekomendowaniu komuś czegoś. no chyba, że przyjmiemy a priori za oczywistość, że "ta" pani ze względu na aparycję i inne przymioty ciała i ducha, tudzież defekty, nie jest w stanie z pewnych aktywności skorzystać, więc wówczas niektóre rekomendacje są nie na miejscu ;).

 • elenem

  Oceniono 79 razy 69

  Jurek nie przepraszaj tej chamówy !
  Kryśka obrażała i obraża Polków publicznie i wielokrotnie. Z szyderczym uśmiechem poniża ludzi w sejmie i do kamery, kpi z Polaków na każdym kroku, odgraża sie mediom. Za kogo ona sie uważa? Ona i Kaczyński nie zasługuja na szacunek.
  Bardzo chciałabym sie doczekać, ze kiedyś ktoś jej wyceluje w pysk tak, az jej okulary spadną, za te chamskie wypowiedzi poniżające Polaków.

 • bry46

  Oceniono 69 razy 65

  Pani Agato ile razy przeprosiła "pani profesor"bez kultury osobistej za swoje chamskie zachowanie?

 • elenem

  Oceniono 61 razy 53

  Młynarska ma krótka pamięc - niech sobie przypomni co Pawłowicz mówiła o Kobietach podczas "czarnego marszu". Hm??? obrażała publicznie wszystkie Panie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX