11-letnia córka Angeliny i Brada "rozpoczęła kurację, dzięki której nie stanie się kobietą"? Wielka burza w zachodnich mediach, a finał do przewidzenia

Angelina Jolie i Brad Pitt zgodzili się, by ich 11-letnia córka zmieniła płeć? Taka informacja obiegła kilka dni temu media. Szybko się okazało, że był to news wyssany z palca.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli już wielokrotnie krytykowani za to, że swojej 11-letniej córce Shiloh pozwalają na zbyt wiele. Teraz rzekomo dziewczynka miała zacząć proces zmiany płci. Taką informację podały hiszpańskie, włoskie i francuskie portale, powołujące się na francuską agencję prasową AFP.

Shiloh zaczęła terapię hormonalną, która ma zastopować u niej rozwój żeńskich cech płciowych - informowała m.in. francuska Gala.

Informacja nie ma kompletnie odniesienia do rzeczywistości. AFP zaprzeczyło, jakoby miało być źródłem tychże doniesień. Dodatkowo poprosiło wszystkie inne media o usunięcie powoływania się na ich agencję.

Angelina Jolie wiele razy podkreślała, iż całkowicie pozwala swoim dzieciom na  wyrażanie siebie. Shiloh Jolie-Pitt od najmłodszych lat zachowywała się i ubierała jak chłopiec. Dziewczynka od samego początku zwracała uwagę chłopięcą fryzurą, stylem ubierania oraz męskimi zainteresowaniami i zabawami, a rodzice konsekwentnie ją w tym wspierali.

ShilohShiloh EAST NEWS

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.