11-letnia córka Angeliny i Brada "rozpoczęła kurację, dzięki której nie stanie się kobietą"? Wielka burza w zachodnich mediach, a finał do przewidzenia

Angelina Jolie i Brad Pitt zgodzili się, by ich 11-letnia córka zmieniła płeć? Taka informacja obiegła kilka dni temu media. Szybko się okazało, że był to news wyssany z palca.

Angelina Jolie i Brad Pitt byli już wielokrotnie krytykowani za to, że swojej 11-letniej córce Shiloh pozwalają na zbyt wiele. Teraz rzekomo dziewczynka miała zacząć proces zmiany płci. Taką informację podały hiszpańskie, włoskie i francuskie portale, powołujące się na francuską agencję prasową AFP.

Shiloh zaczęła terapię hormonalną, która ma zastopować u niej rozwój żeńskich cech płciowych - informowała m.in. francuska Gala.

Informacja nie ma kompletnie odniesienia do rzeczywistości. AFP zaprzeczyło, jakoby miało być źródłem tychże doniesień. Dodatkowo poprosiło wszystkie inne media o usunięcie powoływania się na ich agencję.

Angelina Jolie wiele razy podkreślała, iż całkowicie pozwala swoim dzieciom na  wyrażanie siebie. Shiloh Jolie-Pitt od najmłodszych lat zachowywała się i ubierała jak chłopiec. Dziewczynka od samego początku zwracała uwagę chłopięcą fryzurą, stylem ubierania oraz męskimi zainteresowaniami i zabawami, a rodzice konsekwentnie ją w tym wspierali.

ShilohShiloh EAST NEWS

AG

Więcej o:
Komentarze (28)
11-letnia córka Angeliny i Brada "rozpoczęła kurację, dzięki której nie stanie się kobietą"? Wielka burza w zachodnich mediach, a finał do przewidzenia
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 67 razy 33

  Może już nadszedł czas na prawdziwe "gender", by ludzie mogli społecznie pełnić dowolną rolę, funkcjonować jak im się podoba bez przebieranek, bo byłyby zbędne? By dziewczynce nikt nie powtwrzał: nie wypada, a chłopcu wyłącznie: bądź twardy.

 • qwertura

  Oceniono 41 razy 31

  Ja tam przez połowę dzieciństwa "byłam chłopakiem", baaa, nawet byłam Winnetou. Z uporem próbowałam nauczyć się sikać na stojąco, ale wiadomo z jakim skutkiem. Rodzice nie przeszkadzali mi w takim samookreśleniu. Chciałam mieć drewnianą strzebę, to miałam. Chciałam mieć bluzę obszytą frędzlami, to mama mi obszyła, takimi od zasłon. Cuuudna była ta bluza ;-) Potem to wszystko mi przeszło. Dzisiaj latam w kieckach i mam pomalowane paznokcie. Dobrze, że wtedy nie mogłam decydować o zmianie płci, bo dziś byłabym nieszczęśliwa.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 32 razy 8

  Prości ludzie to nazwą dzuewczynkę normalnie: Dżesika, Samanta albo Wiwienka, a celebryci z grubej rury Shiloh ( Szilo, po rosyjsku Szydło).

 • Gość: andy

  Oceniono 7 razy 5

  pierwszy raz w życiu widzę dziecko tak uderzająco podobne do rodziców, twarz Brada i usta Angeliny. Żadne z nich nie mogłoby się wyprzeć tego dziecka z powodu podobieństwa...

 • Gość: yo

  Oceniono 5 razy 3

  to dobrze, że rodzice pozwalają na dużo, bo akceptacja samego siebie w dziecku dzięki temu rośnie, ale tak ważne decyzje jak zmiana płci powinny być podjęte dużo później, kiedy dziewczyna będzie dorosła- tzn. będzie odpowiadać za swoje decyzje w 100% i nie będzie to młodzieńcza "faza"...

 • lactum

  Oceniono 5 razy 1

  I jak tu sie nie wstydzic za przypadkowych posiadaczy dowodow osobistych RP?

 • Gość: Iza

  0

  Dajcie dziecku spokój. Może to jest jej sposób na odreagowanie rozwodu rodziców.

 • matka_nie_polka

  0

  Myślę, że jeśli decyzja o terapii hormonalnej została podjeta, to dzieje się tak tylko po serii badań, głównie psychologicznych. Okres dojrzewania to idealny moment, żeby taką terapię rozpocząć. Z płcią psychologiczną się rodzimy, a u tego dziecka od dawna widać było identyfikację raczej z płcią męską. Dobrze, że trafił(a) na takich rodziców. Dobrze, że dzięki sławie starych, istnienie problemu identyfikacji płciowej trafi pod strzechy. Angelina już raz się przyczyniła do nagłośnienia trudnego tematu. Wielki szacunek dla obojga.

 • Adam Pantak

  Oceniono 4 razy 0

  Jakoś tak od jakiegoś czacu czuję że jestem cyganem, idę do mopsu, należy mi się darmowe życie w końcu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX