Anna Lewandowska wypuściła na rynek produkt dla matek karmiących. Nie uwierzycie, co (i za ILE!) tym razem sprzedaje

Anna Lewandowska zaczęła sprzedawać tuniki do karmienia piersią. Model przez nią promowany kosztuje ponad 200 złotych, choć na rynku podobne produkty kosztują dwa razy mniej.

Anna Lewandowska ma głowę do interesów. Od dawna nie jest wyłącznie blogerką, która motywuje do ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych, ale także bizneswoman z własnym imperium. W jej sklepie internetowym można kupić nie tylko płyty DVD z ćwiczeniami czy książki kulinarne, ale i zdrowe przekąski, torby treningowe czy też szklane butelki na wodę za 65 złotych.

Teraz do tego zestawu doszedł kolejny produkt, tym razem skierowany tylko do mam. To tunika dla kobiet karmiących piersią, za którą trzeba zapłacić 229 złotych. Kwota niemała, ale ubranie jest reklamowane jako w pełni ekologiczne, składa się bowiem w 95% z włókna bambusowego.

Dzianina bambusowa, z której została uszyta jest niezwykle przyjemne w dotyku, a dodatkowo nie uczula. Posiada również wyjątkowe właściwości: antystatyczne, bakteriobójcze, antygrzybicze, a dodatkowo jest ekologiczna. Warto również wspomnieć, że trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć, posiada właściwości termoregulacyjne, jest bardzo trwała i zatrzymuje szkodliwe promienie UV. Idealny wybór dla przyszłej mamy, mamy karmiącej. Z uwagi na swoje właściwości polecana przez położne - czytamy na stronie Lewandowskiej.

Nie wątpimy, że i ten biznes okaże się sukcesem. W końcu do tej pory każdy produkt sygnowany nazwiskiem trenerki był prawdziwą żyłą złota.

Zobacz wideo

MK

Więcej o: