Małgorzata Rozenek śmieje się z krytyki internautki. "Nasza wystylizowana majówka". Tym komentarzem zamknęła hejterom usta

Małgorzata Rozenek była ostatnio wyjątkowo mocno krytykowana za publikowanie zdjęć swojego prywatnego życia. "Perfekcyjna" jednoznacznie dała znać, co o tym sądzi.

Małgorzata Rozenek majówkę spędza z rodziną na Mazurach, co skrzętnie dokumentuje w sieci. Na jej Instagramie co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia i to dosyć odważne. Nie brakuje intymnych chwil z Radosławem Majdanem oraz fotografii w bieliźnie. Nie wszystkim fanom się to podoba. Niektórzy zarzucają gwieździe, że przesadnie epatuje prywatnością. Jeden z komentarzy chyba szczególnie zabolał Rozenek, bo postanowiła go skomentować.

Cała Polska nie musi oglądać cudzych prześcieradeł i majtek. Nawet od CK. A propos dobrego stylu. Wiemy już wszystko o pani Rozenek: jak pracuje, gdzie spędza weekendy i święta, jakich markowych rzeczy używa, jak i gdzie śpi jej mąż, co ma w lodówce. Nie znamy tylko jej morfologii i rtg płuc - napisała internautka.

W odpowiedzi "Perfekcyjna" wstawiła na Instagram kolejne zdjęcie, które opatrzyła prześmiewczym komentarzem.

Nasza wystylizowana majówka. Idealnie, że aż nieprawdziwie. Wszystko na pokaz. Morfologia i RTG płuc tylko dla zainteresowanych w prywatnej wiadomości. Łóżka & prześcieradła. P.S. absolutnie nic politycznego - napisała.

Większość osób komentujących chwali Rozenek za dystans.

Uwielbiam Pani poczucie humoru! Opis do zdjęcia trafiony w punkt!
Gośka jesteś mistrzem riposty. Żeby nie powiedzieć ciętej :).

A Wy co o tym sądzicie?

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Komentarze (86)
Małgorzata Rozenek śmieje się z krytyki internautki. "Nasza wystylizowana majówka". Tym komentarzem zamknęła hejterom usta
Zaloguj się
 • Gość: as

  Oceniono 60 razy 44

  żałosny stary babsztyl z megaparciem na szkło, umysł nastolatki, maniery sklepowej przekupy

 • Gość: gosc

  Oceniono 39 razy 31

  ona tylko udaje że drwi--- ale tak naprawdę to się bardzo gryzie z tego że smieją sie z niej i jej alfonsa całe rzesze normalnych ludzi i to okazują na pismie ---więc coż ma metresa robic

 • Gość: ............

  Oceniono 38 razy 30

  strasznie prymityna pusta baba

 • Gość: wnuczka

  Oceniono 29 razy 23

  Ona ma głos jak mój dziadek, ale on palił całe życie i od wódeczki też nie stronił

 • Gość: mam pytanie

  Oceniono 31 razy 23

  To się leczy pani Majdan ! Uzależnienie od mediów....czy to boli ?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 24 razy 20

  "Muszą pokazać poblicznie jak defekują, bo inaczej nie dostaną kolejnej roli totalnych pustaków w jakiejś durnej reklamie Plus" - odpowiedzieli hejterzy Majdanom.

 • Gość: rewas

  Oceniono 14 razy 14

  Śmieszne ma te kulki w miejscu policzków, może to zatrzymanie alkoholu w organizmie ? straszny ma ten przepity głos, pewnie nieźle tankuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX