Brad Pitt jest przeraźliwie chudy. Nowe zdjęcia szokują. "Wygląda jak cień samego siebie"

Brad Pitt niknie w oczach. W niczym już nie przypomina postawnego, przystojnego mężczyzny, jakim był jeszcze niedawno.

Brad Pitt jest przeraźliwie chudy. O tym, że Angelina Jolie, od czasu rozstania z Pittem dramatycznie schudła, wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz jednak przekonujemy się, że także Pitt z trudem znosi batalię rozwodową i walkę o dzieci. Najnowsze zdjęcia, jakie zrobiono mu kilka dni temu w Los Angeles, przerażają.

Aktor, często nazywany "najseksowniejszym żyjącym mężczyzną na świecie", wyglądał jak cień dawnego siebie - skomentował jego wygląd zaniepokojony "Daily Mail".

>>>>> PRZERAŹLIWIE CHUDY BRAD PITT

Serwis donosi, że Pitt odsunął się od świata i zaszył w pracowni, gdzie leczy złamane serce wprawiając się w tworzeniu rzeźb pod opieką brytyjskiego rzeźbiarza, Thomasa Houseago. Potrafi tam spędzić nawet 15 godzin dziennie pracując i słuchając smutnych piosenek.

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Poza tym stanowili wzór rodziny, ponieważ wychowywali kilkoro adoptowanych z biednych rejonów świata dzieci. Kiedy we wrześniu ubiegłego roku postanowili się rozstać, świat przyjął to z niedowierzaniem. Zaraz potem para wdała się w wyniszczającą wojnę o prawo do opieki nad szóstką dzieci. Dotąd najczęściej patrzyliśmy na ten konflikt z perspektywy Angeliny Jolie oskarżającej Pitta o przemoc wobec dzieci i nadużywanie alkoholu. Teraz, patrząc na najświeższe zdjęcia Pitta, możemy sobie wyobrazić, jak ten dramat może wyglądać od jego strony.

Brad Pitt na premierze nowego filmu. Wychudzony, ale uśmiechnięty. Zdradził powód: To wspaniałe...

JZ