Brad Pitt jest przeraźliwie chudy. Nowe zdjęcia szokują. "Wygląda jak cień samego siebie"

Brad Pitt niknie w oczach. W niczym już nie przypomina postawnego, przystojnego mężczyzny, jakim był jeszcze niedawno.

Brad Pitt jest przeraźliwie chudy. O tym, że Angelina Jolie, od czasu rozstania z Pittem dramatycznie schudła, wiemy już od jakiegoś czasu. Teraz jednak przekonujemy się, że także Pitt z trudem znosi batalię rozwodową i walkę o dzieci. Najnowsze zdjęcia, jakie zrobiono mu kilka dni temu w Los Angeles, przerażają.

Aktor, często nazywany "najseksowniejszym żyjącym mężczyzną na świecie", wyglądał jak cień dawnego siebie - skomentował jego wygląd zaniepokojony "Daily Mail".

>>>>> PRZERAŹLIWIE CHUDY BRAD PITT

Serwis donosi, że Pitt odsunął się od świata i zaszył w pracowni, gdzie leczy złamane serce wprawiając się w tworzeniu rzeźb pod opieką brytyjskiego rzeźbiarza, Thomasa Houseago. Potrafi tam spędzić nawet 15 godzin dziennie pracując i słuchając smutnych piosenek.

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najpiękniejszych par Hollywood. Poza tym stanowili wzór rodziny, ponieważ wychowywali kilkoro adoptowanych z biednych rejonów świata dzieci. Kiedy we wrześniu ubiegłego roku postanowili się rozstać, świat przyjął to z niedowierzaniem. Zaraz potem para wdała się w wyniszczającą wojnę o prawo do opieki nad szóstką dzieci. Dotąd najczęściej patrzyliśmy na ten konflikt z perspektywy Angeliny Jolie oskarżającej Pitta o przemoc wobec dzieci i nadużywanie alkoholu. Teraz, patrząc na najświeższe zdjęcia Pitta, możemy sobie wyobrazić, jak ten dramat może wyglądać od jego strony.

Brad Pitt na premierze nowego filmu. Wychudzony, ale uśmiechnięty. Zdradził powód: To wspaniałe...

JZ

Więcej o:
Komentarze (48)
Brad Pitt jest przeraźliwie chudy. Nowe zdjęcia szokują. "Wygląda jak cień samego siebie"
Zaloguj się
 • jawanda

  Oceniono 36 razy 30

  E tam,zaraz przeraźliwie chudy.Zapewne przygotowuje się do nowej roli,która wymaga szczupłej sylwetki.Niejeden aktor chudł do roli,np.Tom Hanks do "Filadelfii".
  Robienie sensacji ze szczupłej sylwetki i przypisywanie temu rozpaczy po rozstaniu jest prymitywne.

 • Gość: guziec

  Oceniono 19 razy 19

  W Fight Clubie też był przeraźliwie chudy, ale tam był bez koszulki, może dlatego was to nie raziło w oczy.

 • ibrylowska

  Oceniono 17 razy 17

  Pewnie będzie grał w filmie faceta który jest szczupły i dlatego musiał zejść z wagi. Tak czy siak Brad Pitt zawsze wygląda super.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  gowno prawda taki wygląd potrzebny jest do nowej roli pita.

 • pandzik

  Oceniono 22 razy 6

  Nie ma baby to mu obiadu nie nagotuje. Zupy nie zje. Rano żadnej kanapki z salcesonem... To jak ma wyglądać?

 • Gość: nika

  Oceniono 6 razy 4

  Przeraźliwie chudy?! Sorry ale moim zdnaiem wyglada bardzo dobrze, no ale ja nigdy nie zrozumiem tego polskiego kultu spaśniętych misiów. A Polki się w takich lubują, może dlatego, że same często nie grzeszą szczupłą sylwetką, to przy takim podtatusiałym miśku z brzuszkiem nie rzuca się w oczy ich otyłość :P

 • aequos

  Oceniono 8 razy 4

  musiał pracować w ogródku i boli go w krzyżu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX