Złote Globy 2017. Brad Pitt pojawił się bez zapowiedzi. Widownia poruszona. "Jakby spadł mu z barków ogromny ciężar"

Brad Pitt zapowiedział podczas Złotych Globów film szczególnie bliski jego sercu. Reakcje zarówno gości, jak i internautów były do przewidzenia - wrócił stary Brad!

Brad Pitt boryka się z problemami osobistymi, które sprawiły, że jego plany zawodowe musiały zejść na dalszy tor. Od czasu ogłoszenia rozwodu z Angeliną Jolie nieczęsto pojawia się na imprezach filmowych. Na szczęście jednak znalazł czas na to, aby zrobić niespodziankę wszystkim swoim fanom i pojawił się na rozdaniu Złotych Globów, aby zapowiedzieć film "Moonlight". Jako że to on był głównym producentem obrazu, przemowa była bardzo osobista i wzruszająca.

Film "Moonlight" zrodził się z odwagi Barry'ego Jenkinsa i Tarella Alvina McCraney'a, by patrzeć ze zrozumieniem w przeszłość i nalegać, że "teraz" nie jest rozdzielne od "kiedyś". Zrodził się z odwagi grupy aktorów, którzy zechcieli obnażyć swoje dusze i wyrazić ludzką stronę pomyłki, błędu, wykroczenia. To wszystko dzięki głębokiej wierze Barry'ego Jenkinsa w to, że wszyscy stoimy u progu zmiany i przebaczenia, że  będziemy akceptowani i będziemy kochać siebie nawzajem. Przedstawiam wam nominowany do sześciu Złotych Globów film "Moonlight" - zakończył swoją przemowę.

Film zdobył statuetkę w kategorii Najlepszy Film Dramatyczny, a przemowa Pitta na pewno przyczyni się do tego, że "Moonlight" na długo zapadnie w pamięć. Ale zgromadzeni na widowni aktorzy i osoby ze świata filmu nagrodzili go gromkimi brawami jeszcze zanim zdążył cokolwiek powiedzieć, okazując mu wsparcie w ciężkim okresie. Wśród nich zdecydowanie wyróżniał się entuzjazm Matta Damona, z którym Pitta łączy głęboka przyjaźń.

 

Również internauci szeroko komentowali jego niespodziewane pojawienie się na scenie, zwracając uwagę na to, że wreszcie wygląda na szczęśliwego.

Ucieszyłam się na widok Brada Pitta. Ten aplauz pomimo dramatów z Angeliną. Kochamy cię.
Jest wspaniały! Wygląda na 10 lat młodszego. Jakby spadł mu z barków ogromny ciężar.
Wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Jak każdy facet po rozwodzie - czytamy na Twitterze.
Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (19)
Złote Globy 2017. Brad Pitt pojawił się bez zapowiedzi. Widownia poruszona. "Jakby spadł mu z barków ogromny ciężar"
Zaloguj się
 • Gość: mgmt

  Oceniono 42 razy 36

  nie wiem jak on to zrobił ale wygląda jak za czasów Joe Blacka. Angie chyba ssała z niego energię przez te wszystkie lata

 • Gość: lilit

  Oceniono 30 razy 26

  Odmłodniał. Jednak to prawda, że Angelina to wampir energetyczny!

 • Gość: illusja

  Oceniono 23 razy 17

  Dawny Brad wrócił. Rozstanie z modliszką wyszło mu na dobre. Odmłodniał

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  jak widać w światku Hollywood wszyscy sa po stronie pitta a nie jolie. O czymś to świadczy.

 • elenem

  Oceniono 12 razy 10

  Brawo Brad ! :) to chyba najlepsza wiadomosc ze jest w formie. Dobrze ze sie pozbył tej wredej baby. Aura mu sie oczysciła.

 • Gość: mgmt

  Oceniono 13 razy 9

  nie wiem jak on to zrobił, ale wygląda jak w Joe Blacku. Angie chyba ssała z niego energię przez te wszystkie lata

 • Gość: taka_prawda

  Oceniono 34 razy 2

  Panowie, skoro tak strasznie was unieszczęśliwiają małżeństwa to po cholerę się żenicie? Nie zawracajcie głowy sobie i nam. Nikt nie wie, co naprawdę wydarzyło się w związku Brada Pitta i Jolie, ale wina nigdy nie leży po jednej stronie, więc okazywanie "wsparcia" Bradowi i męska "pseudo-solidarność" w niechęci do kobiet są zdecydowanie nie na miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX