Amal Clooney jest w ciąży bliźniaczej?! "Czuli się, jakby wygrali w jackpota!". To nie wszystko. "George mówi do brzucha i...". Urocze!

George i Amal Clooneyowie zostaną rodzicami? Na ten temat od kilku dni rozpisują się wszystkie zagraniczne media. Teraz pojawiły się kolejne szczegóły.

George Clooney od dwóch lat jest mężem pięknej Amal Clooney. Kilka dni temu sieć obiegły zdjęcia, na których prawniczka ma wyraźnie zaokrąglony brzuch. Zachodnie media są przekonane, że wkrótce rodzina pary się powiększy. Mało tego, Amal podobno spodziewa się bliźniaków! Taką informację podało właśnie intouchweekly.com.

Amal jest w ciąży bliźniaczej. To będzie chłopiec i dziewczynka. Gdy George i Amal się o tym dowiedzieli, byli zaskoczeni, ale też trochę przestraszeni, bo oboje uważali, że już jedno dziecko to spory obowiązek. Ale gdy usłyszeli, że to chłopiec i dziewczynka, od razu oboje byli szczęśliwi. Czuli się tak, jakby wygrali w "rodzinnym jackpocie" - zdradza tabloidowi osoba z otoczenia prawniczki.

Ponoć aktor nie może już doczekać się momentu, gdy dzieci pojawią się na świecie.

Przeszedł zmianę od bycia mężczyzną, który nigdy nie chciał być ojcem, do totalnego podekscytowania tym, że Amal jest w ciąży i będą razem wychowywać dzieci, które będą do niego mówić "Tato". George spełnia teraz każdą zachciankę Amal i nawet mówi do brzucha. Ma już nawet pomysł, jak nazwie dzieci.

Jak podają media, para już we wrześniu ubiegłego roku zaczęła starać się o potomka, korzystając z metody in vitro. Teraz ponoć sami nie mogą uwierzyć w swoje szczęście.

Nie mogą uwierzyć, że raptem po kilku miesiącach czekania zostaną rodzicami dwójki dzieci. Mają mnóstwo radości z wybierania dla dzieci zabawek i urządzania wszystkiego tak, by było gotowe dla bliźniaków. Będą wspaniałymi rodzicami.

Jeżeli to prawda, pozostaje nam tylko pogratulować.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (22)
Amal Clooney jest w ciąży bliźniaczej?! "George mówi do brzucha i ...". Urocze!
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 18

  TA ciąża cieszy. Amal nie jest nachalną desperatką z parciem na szkło, nie fotoszopuje się, nie ośmiesza męża, nie lata wszędzie z telefonem i nie robi selfików z dzióbkiem i nóżką s*ającego psa, nie robi żenujących błędów w prostych zdaniach, jest KIMŚ.

 • Gość: Syfer

  Oceniono 16 razy 10

  Clooney szykuje się do wyborów prezydenckich. Polityką interesuje się od dawna. Do tego, żeby być kandydatem, a i zapewne prezydentem, potrzebował ustatkowanego życia (pięknej żony i dzieci). Małymi krokami George osiągnie swój cel. Trzymam za niego kciuki!

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  No i super. Do tego śliczna matka, przystojny ojciec. Na życie też raczej mają :D
  Pozostaje gratulować.

 • Gość: yyy

  Oceniono 3 razy 1

  Wygrali w jackpota? :)))))))))) Skąd tak znacie angielski?

 • monikaaleksandra

  Oceniono 2 razy -2

  jeśli wie jak je nazwie to ciekawe jak się będą wabic.

 • nietyp

  Oceniono 8 razy -2

  A co to jest za gra, ta "jackpata". Nigdy o niej nie słyszałem... czy to coś, w co gracie u siebie w redakcji??? Same tłuki w tej GW...

 • Gość: bezkitu

  Oceniono 8 razy -2

  Tia, i w drugim miesiącu już znają płeć dzieci?... bujdy na resorach...

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy -3

  Wyglądają, jak rodzeństwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX