Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"?! "Nie ja tęskniłem, tylko widzowie". Pomysł na jego postać jest BARDZO ciekawy

Piotr Cyrwus wcielał się w barwną postać Ryśka z "Klanu", ale cztery lata temu zdecydował się odejść z serialu. Teraz "Super Express" podał informację, że jest szansa, by aktor wrócił do "Klanu".

Piotr Cyrwus w oczach wielu Polaków na zawsze pozostanie "Ryśkiem" z "Klanu". Wszyscy pamiętają go bowiem tylko z tej roli, mimo, że od lat gra też m.in. w krakowskim teatrze.

Aktor cztery lata temu zdecydował się odejść z serialu, dlatego scenarzyści uśmiercili jego postać. Teraz, ku uciesze fanów Cyrwusa, okazało się, że jest szansa by powrócił do "Klanu". Przyznał to sam aktor w rozmowie z "Super Expressem".

Nie ja tęskniłem, tylko widzowie. Wciąż mnie pytali, kiedy wrócę. W "Klanie" zostawiłem sobie furtkę, ale kontrakt, który teraz podpisałem, daje mi dużo swobody i różne możliwości.

Co na to produkcja? Nie wyklucza, że jeszcze zobaczymy Cyrwusa w "Klanie". Ma już nawet pomysł, jak mogłoby to nastąpić.

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, czy jest szansa na jego powrót, bo to byłoby jak wróżenie z fusów. Może jeszcze wrócić jako brat bliźniak - zdradziła "Super Expressowi" Anna Wiejowska.

Skontaktowaliśmy się z agentką aktora, ale niestety odmówiła komentarza.

"Rysiek" odszedł z "Klanu" w glorii chwały. W trakcie bójki ze złodziejem został pchnięty z ogromną siłą i uderzył głową o podłogę. Lekarze stwierdzili u niego uraz mózgowo-czaszkowy, a dokładniej śmierć pnia mózgu. Była to ostatnia scena z jego udziałem.

A Wy, co myślicie o powrocie Cyrwusa do "Klanu"? Jest coś na rzeczy?

AW

 

Więcej o:
Komentarze (45)
Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"?! "Jest szansa na...". Nie zgadniecie!
Zaloguj się
 • buzhidao

  Oceniono 27 razy 23

  Taaa, BARDZO ciekawy.
  Podręcznikowy chwyt z telenowel: bliźniak. Bardziej ograna jest chyba tylko amnezja. Mogli chociaż zagrać a la Dallas, że ostatnie kilka sezonów to był sen Grażynki.

 • Gość: mcguirre

  Oceniono 23 razy 19

  Zmartwychwstanie ! A może będzie pojawiał się jako duch Ryśka i dawał dobre rady :) Rysiek Dobra Rada :)

 • Gość: OZZ

  Oceniono 27 razy 17

  Chłop myślał, że jest wziętym aktorem i wypiął się na Klan. Propozycji nie ma, to chce wrócić z podkulonym ogonem, zagra nawet zdjęcie Ryśka stojące na komodzie aby tylko parę zetów wpadło.

 • Gość: saves

  Oceniono 15 razy 11

  A nie lepiej jak Patrick Swayze w "Uwierz w ducha"?

 • Gość: fenster

  Oceniono 13 razy 9

  Bez kasy z seriali nie da się żyć

 • siwywaldi

  Oceniono 14 razy 8

  Serial kręci TVP, więc najbardziej poprawny politycznie scenariusz powinien wyglądać tak:
  =============================
  Jasiek jest bratem bliźniakiem Ryśka, a chłopcy zostali rozdzieleni w ZSRR, gdzie matka pracując w latach 70-tych na kontrakcie Energopolu tam też odbyła wcześniejszy niż planowano poród. Kacapy upomnieli się o dzieci, bo NKWD wyniuchało, że chłopcy są Rosjanami, jako że ich matka pochodziła ze Śląska, więc istniało DUŻE prawdopodobieństwo, że skoro została poczęta w 1945 roku kiedy jej ojciec siedział już w ruskim łagrze jako pojmany pod Stalingradem żołnierz Wermachtu, to to jej poczęcie, NA PEWNO odbyło się przy czynnym udziale żołnierzy Armii Czerwonej.

  Oczywiście chłopców było dwóch, ale pijana w sztok załoga podmoskiewskiej porodówki tego nie zauważyła, bo i tak dwoiło im się w oczach, dzięki czemu Ryśka udało się przemycić do Polski w specjalnym pociągu Energopolu.

  A Jasiek nic by o swoich korzeniach nie wiedział, gdyby nie pewien naukowiec z IPN, który w 2015 roku odkrył tajne akta, gdzie były zeznania zgwałconej matki Ryśka i Jaśka. Oczywiście sporządzający dokumenty ubek zakazał kobiecie mówienia o czymkolwiek, więc o istnieniu brata nie wiedział nawet Rysiek.

  Dalej wypadki potoczyły się błyskawicznie Wiedziony patriotyzmem ów pracownik IPN-u, o swoim odkryciu NATYCHMIAST powiadomił Prezesa Oddziału IPN, a ten Prezesa kolejnego, tym razem tego Najważniejszego.

  Oczywiście Prezes postanowił zadziałać, wezwał więc do siebie Antoniego Cichociemnego, by ten wydał stosowne rozkazy Służbom Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego w celu rozpoznania sprawy. Kiedy Jasiek został namierzony i odnaleziony, zorganizowano akcję, zrealizowaną w identyczny sposób jak zrobili to amerykanie ewakuując Kuklińskiego z Warszawy do Berlina, czyli mówiąc prościej Jasiek został w bagażniku samochodu polskiej ambasady przerzucony na teren bratniej Ukrainy, skąd przerzut do Polski, był już tylko formalnością.

  Uroczyste spotkanie Jaśka ze szwagierką oraz dziećmi brata, odbyło się w Belwederze, przy udziale pani Premier i samego pana Prezydenta.

  Prezes jak zwykle, postanowił pozostać w cieniu.

 • Gość: Komentujący

  Oceniono 14 razy 8

  11 000 zł za jeden dzień zdjęciowy ???
  To ile kosztuje produkcja całego tego chłamu ???
  Matko za taką kasę to nawet drzewo mogłabym zagrać w tym filmie, ale nie zmienia to faktu że pieniądze z abonamentu są trwonione na pierdoły

 • pandzik

  Oceniono 7 razy 5

  oho szykuje się ekshumacja... okaże się, że w grobie leży jakiś rusek a Rysiu siedzi w zakładzie dla obłąkanych z demencją

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX