Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"?! "Nie ja tęskniłem, tylko widzowie". Pomysł na jego postać jest BARDZO ciekawy

Piotr Cyrwus wcielał się w barwną postać Ryśka z "Klanu", ale cztery lata temu zdecydował się odejść z serialu. Teraz "Super Express" podał informację, że jest szansa, by aktor wrócił do "Klanu".

Piotr Cyrwus w oczach wielu Polaków na zawsze pozostanie "Ryśkiem" z "Klanu". Wszyscy pamiętają go bowiem tylko z tej roli, mimo, że od lat gra też m.in. w krakowskim teatrze.

Aktor cztery lata temu zdecydował się odejść z serialu, dlatego scenarzyści uśmiercili jego postać. Teraz, ku uciesze fanów Cyrwusa, okazało się, że jest szansa by powrócił do "Klanu". Przyznał to sam aktor w rozmowie z "Super Expressem".

Nie ja tęskniłem, tylko widzowie. Wciąż mnie pytali, kiedy wrócę. W "Klanie" zostawiłem sobie furtkę, ale kontrakt, który teraz podpisałem, daje mi dużo swobody i różne możliwości.

Co na to produkcja? Nie wyklucza, że jeszcze zobaczymy Cyrwusa w "Klanie". Ma już nawet pomysł, jak mogłoby to nastąpić.

Nie mogę odpowiedzieć na pytanie, czy jest szansa na jego powrót, bo to byłoby jak wróżenie z fusów. Może jeszcze wrócić jako brat bliźniak - zdradziła "Super Expressowi" Anna Wiejowska.

Skontaktowaliśmy się z agentką aktora, ale niestety odmówiła komentarza.

"Rysiek" odszedł z "Klanu" w glorii chwały. W trakcie bójki ze złodziejem został pchnięty z ogromną siłą i uderzył głową o podłogę. Lekarze stwierdzili u niego uraz mózgowo-czaszkowy, a dokładniej śmierć pnia mózgu. Była to ostatnia scena z jego udziałem.

A Wy, co myślicie o powrocie Cyrwusa do "Klanu"? Jest coś na rzeczy?

AW

 

Więcej o: