Łukasz Fabiański jest bohaterem meczu ze Szwajcarią. A jego żona? Jaka jest prywatnie Anna Fabiańska

Łukasz Fabiański, który stał na bramce w sobotnim meczu Polski ze Szwajcarią, jest już zajęty. Jego żona, Anna Fabiańska, unika rozgłosu, ale znaleźliśmy kilka jej zdjęć.

Łukasz Fabiański jest niekwestionowanym bohaterem sobotniego meczu ze Szwajcarią. To w dużej mierze zdolnemu bramkarzowi (obok oczywiście Błaszczykowskiego) zawdzięczamy awans do ćwierćfinału Euro 2016. A kim jest jego żona? Anna Fabiańska z domu Grygier i Łukasz Fabiański są małżeństwem od 15. czerwca 2013 roku. Elegancka i zarazem kameralna ceremonia odbyła się w kolegiacie w Szamotułach. Para do ślubu pojechała klasycznym rolls-roycem. Potem oboje wypuścili w powietrze parę białych gołębi.

<< Zobaczcie zdjęcia z tej pięknej ceremonii >>

Łukasz Fabiański i jego żona znają się od czasów, kiedy jeszcze byli nastolatkami.

Młoda para zna się od wielu lat, razem uczęszczali do liceum w Szamotułach w czasach, kiedy Łukasz trenował jeszcze w tutejszej Młodzieżowej Szkole Piłkarskiej - informuje lokalny portal Szamo.info.pl.

Para ma jedno dziecko. 23. grudnia 2015 roku narodził się ich syn, Jaś Fabiański. Wesołą nowinę piłkarz przekazał fanom na Twitterze.

Dumny, szczęśliwy... Najlepsze Święta w Życiu - napisał wtedy.

Anna Fabiańska nie jest aktywna w sieci i unika rozgłosu. Na jej profilu na Facebooku znajdziemy tylko kilka zdjęć.

Zobacz wideo

BP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.