Celia Jaunat chwali się OGROMNĄ garderobą. Co o jej stylu sądzi Grzegorz Krychowiak? Zdziwicie się

Celia Jaunat zaprosiła do swojego domu we Francji ekipę Dzień Dobry TVN. Korzystając z okazji, zdradziła, jakie ubrania zakłada dla Krychowiaka. Jesteście ciekawi?

Celia Jaunat to kolejna nowa twarz, której kariera nabiera tempa dzięki Euro 2016. Jak sama przyznaje, nie chce być kojarzona jedynie jako dziewczyna Grzegorza Krychowiaka , dlatego już teraz pracuje jako modelka, a następnym krokiem w karierze ma być projektowanie ubrań.

On lubi ładne i kobiece ubrania i lubi kiedy jestem umalowana, więc kiedy widzi mnie w dżinsach, często pyta "a co to takiego?" Nie podoba mu się to - zdradziła

Partnerka piłkarza pokazała w programie Dzień Dobry TVN jak wygląda wspólny dom pary. Trzeba przyznać, że wnętrze jest bardzo imponujące, ale to dopiero garderoba robi największe wrażenie. Korzystając z okazji, modelka opowiedziała też o tym, w jakich ubraniach podoba się najbardziej Krychowiakowi.

On lubi ładne i kobiece ubrania i lubi kiedy jestem umalowana, więc kiedy widzi mnie w dżinsach, to często pyta: a co to takiego? Nie podoba mu się to - zdradziła w rozmowie.

Nie jesteśmy zdziwieni, Krychowiak to prawdziwy fashionista.

MK

Więcej o: