"Hotel Paradise". Wiktoria zacięcie walczy z uczestniczkami i komentuje związek Natalii. Pojawiły się pierwsze zgrzyty

Z odcinka na odcinek afmosfera w "Hotelu Paradise" robi się coraz gorętsza. Do show dołączyła nowa bohaterka. Pojawienie się Wiktorii wzbudziło wśród innych uczestniczek chęć rywalizacji. Każda z nich stanęła do walki z nową pięknością na wyspie.

Dołączenie do obsady wysportowanej i odważnej Wiktorii sporo namieszało w "Hotelu Paradise". Nowa uczestniczka stanęła do walki z pozostałymi kobietami, a stawką były randki z ich partnerami. To rozbudziło wśród pań uczucie zazdrości. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Cezary ŻakCezary Żak wyrzucony z serialu "Ranczo" aż dwa razy. Zaskakujące wyznanie aktora

"Hotel Paradise". Wiktoria przystąpiła do walki z pozostałymi uczestniczkami 

Wiktoria zmierzyła się ze wszystkimi uczestniczkami w walce przy basenie. Każda z nich za pomocą kija miała za zadanie strącić tę drugą do wody. W przypadku wygranej Wiktoria zagwarantowała sobie randki z partnerami swoich przeciwniczek. Tylko Natalii udało się wygrać z Wiktorią. Darek, który jest z Natalią w parze, mógł zapomnieć o randce z nową uczestniczką i nie ukrywał, że jest z tego powodu rozczarowany. 

Szczerze mówiąc, byłem trochę zawiedziony. Nie wiem, co chłopaki będą robić, ale już im zazdroszczę - powiedział Darek.

Wiktoria postanowiła wypowiedzieć się na temat relacji Darka i Natalii. Nie ukrywała, że pomiędzy tą dwójką nie ma chemii:

Nie chciałabym mieć takiej relacji. Wolałabym szukać gdzie indziej, jeżeli miałabym być z kimś, kto cały czas ucieka ode mnie, nie chce dotknąć, bawić się w te całe gry - dodała Wiktoria.

Wiktoria podzieliła się również skrywanym talentem, czym wzbudziła sporą sensację wśród uczestników. Pochwaliła się, że potrafi zrobić różne sztuczki za pomocą języka. Zdradziła, że według niej to Natalia poczuła się najbardziej zagrożona jej pojawieniem się w show. 

Ona weszła wczoraj, a jest już tak emocjonalnie. Widać po niej, że jest twardą babeczką, silną, a tu na takich ludzi trzeba uważać - wyznała Natalia.

Lena Moonlight, Karolina Pisarek i Marcin Dubiel na Speed GamesLexy Chaplin, Fusialka i inne gwiazdki uczą się driftować podczas Speed Games

Natka odbyła poważną rozmowę z Darkiem. Mężczyzna nie ukrywał, że chce, by ich znajomość weszła na kolejny etap. Uczestniczka w rozmowie z drugą Natalią przyznała, że w zachowaniu jej partnera przeszkadza jej coraz więcej rzeczy. Natalia zaczęła obawiać się o swoją przyszłość w programie. Dodała, że jeżeli pojawi się nowy uczestnik, to zamierza go oczarować. Pojawiła się również możliwość zmienienia par. Jeden z uczestników pozostawił dla Wiktorii serce. W następnym odcinku dowiemy się, z kim stworzy nową parę. 

Jak myślicie, kogo wyeliminuje? 

Więcej o: