"Elif". Serialowa Elif ma już 11 lat. Zobaczcie, jak zmieniła się główna bohaterka. Naprawdę wyrosła!

Turecki serial "Elif" w ostatnim czasie podbija serca widzów w Polsce. W główną bohaterkę wcieliła się Isabella Damla Güvenilir. Jak teraz wygląda?

Isabella Damla Güvenilir jest główną bohaterką serialu "Elif". Po raz pierwszy zagrała w produkcji, gdy miała zaledwie 5 lat. Mogliśmy ją zobaczyć już w 755 odcinkach, więc dorastała na ekranie. Dziś ma już 11 lat, ale nadal przypomina uroczą dziewczynkę, którą pokochali widzowie. 

Jak zmieniła się Elif z serialu?

Isabella Damla Güvenilir urodziła się dokładnie 18 stycznia 2009 roku w Nowym Jorku. Jako pięciolatka odwiedziła swoją rodzinę w Turcji i to właśnie wtedy twórcy tureckiej produkcji 'Elif" ją zauważyli. Jej uroda tak spodobała się reżyserowi, że Isabella dostała główną rolę tytułowej Elif.

Jej charyzma spodobała się także pozostałym członkom obsady, którzy od razu pokochali dziewczynkę. Przez lata pracowali na planie, tworząc jedną wielką rodzinę. Isabella najbardziej zżyła się ze swoją serialową mamą Selin Sezgin.

Aktualnie młoda aktorka ma 11 lat i nie tylko gra w tureckiej produkcji. Debiutuje również na YouTubie występując na kanale Pokito TV. Prowadzi także Instagrama, gdzie śledzi ją prawie 20 tysięcy internautów. 

Zdjęcia dziewczynki możecie zobaczyć w naszej galerii.

Serial "Elif"

Warto dodać, że serial emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1 o godz. 14:00. Tytułowa Elif jest córką Melek Simsek, graną przez Selin Sezgin i Kenana Emiroglu, w którego postać wciela się Volkan Çolpan. Melek wychowuje córkę sama, ponieważ za namową swojej matki odeszła od Kenana. Później związała się z brutalnym i agresywnym Veyselem, granym przez Hasan Balliktas. Gdy Melek ciężko zachorowała, musiała oddać córkę pod opiekę Ayse, która zabrała dziewczynkę do rezydencji rodziny Emiroglu. Tam Elif nie tylko przeżywa rozłąkę z ukochaną mamą, ale codziennie musi walczyć o przetrwanie.

Więcej o: