"Przyjaciółki" 8. sezon online. Zuza zdecyduje się na dziecko!

"Przyjaciółki" wracają na antenę. Co przyniesie 8. sezon serialu?

Zuza (Anita Sokołowska) zapragnie mieć dziecko z Jankiem (Marek Bukowski). Jednak jej serce znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Jerzy czy Janek? Zuza stanie przed trudnym wyborem!

Patrycja (Joanna Liszowska) po rozstaniu z Michałem (Marcin Rogacewicz) nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum.

Inga (Małgorzata Socha) wije wspólne gniazdko z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ale czekają ją niezapowiedziane zwroty akcji za sprawą byłego męża, Andrzeja (Adam Adamonis). Podczas jednej z kłótni, dowie się, że następnego dnia Andrzej bierze ślub z Anitą (Sylwia Juszczak).

Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze. Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki...

Dwanaście nowych odcinków przebojowych "Przyjaciółek" zagości od 1 września, o godzinie 21:10 na antenie Telewizji POLSAT."Przyjaciółki" już po raz ósmy, w każdy czwartek,  o godzinie 21:10 na antenie Telewizji Polsat. Począwszy od 1 września.