"M jak miłość". Czy Ula i Natalka w końcu się pogodzą? "Nadal prowadzasz się z moim byłym facetem"!

"M jak miłość". Co wydarzy się w kolejnym odcinku? Emisja odcinków 1205-1206 - 7-8 marca.

Ula ( Iga Krefft ) zdecyduje się w końcu na rozmowę z siostrą - a Natalia (Marcjanna Lelek), słysząc jej głos w telefonie, od razu wybuchnie radością.

Boże, Ula, to naprawdę ty? Jak dobrze cię słyszeć. Super, że do mnie zadzwoniłaś!

Jednak siostra wcale nie powita jej miło.

Słyszałam, że nadal prowadzasz się z moim byłym facetem. Miłość kwitnie, tak?

A kilka minut później, gdy Ula odłoży słuchawkę, obie dziewczyny zaleją się łzami...

Z kolei Franek (Piotr Nerlewski) nadal będzie tropił lokalnych kłusowników. Młody leśnik zacznie śledzić jednego z podejrzanych i zrobi z ukrycia serię zdjęć - licząc na pomoc policji. Ale Staszek (Sławomir Holland) okaże się bezradny.

To żaden dowód, kolego... Wiemy tylko to, co wiedzieliśmy - że Gliński siedzi w tym po uszy. I co z tego? Nic z tym na razie nie mogę zrobić. Facet powie, że dokarmia zwierzynę leśną i będzie się nam śmiał w twarz!

Tymczasem Darek (Marcel Sabat) przyjedzie do Grabiny - tym razem z matką (Grażyna Strachota) - by spotkać się z małą Hanią. Jak rodzina Mostowiaków powita gości - po tym, jak Majowa wyparła się wnuczki i chciała zapłacić Natalii, by zniknęła z jej życia?

A co u Andrzejka (Tomasz Oświeciński)? Siłacz znów wpadnie w kłopoty. Marzenka (Olga Szomańska) postanowi zostać królową parkietu a jej ukochany całkiem się załamie. I o pomoc poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski).

Chce, żebym ją zaprosił na tańce... Nie do klubu, żeby się pogibać, tylko na cholerne tańce! Walc, tango, salsa... I co? Ja? Potknę się o własne nogi!

A Chodakowski namówi Kingę (Katarzyna Cichopek), by udzieliła jego koledze paru lekcji...

W siedlisku wybuchnie za to ostra kłótnia. Anna ( Tamara Arciuch ) - widząc, jak Werner (Jacek Kopczyński) adoruje jedną z klientek - wybuchnie zazdrością. I w końcu zmusi ukochanego, by się wyprowadził.

Wiesz, co? Mam cię dość! Nie chcesz zobaczyć, czy u ciebie w domu wszystko jest w porządku?( ) Mówię poważnie... Masz wolny tydzień. Albo dwa. Do odwołania!

A prawnik spakuje walizki i pojedzie prosto do Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

Jestem bezdomny... Anka mnie właśnie wywaliła. Przyjmiesz mnie? Do mojego starego domu?

Co wydarzy się dalej? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 - lepiej nie przegapić żadnego odcinka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.