"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2116. Poniedziałek 10 sierpnia o godz. 20.10. Kinga po ślubie ale nie może zapomnieć Iwo, Zuza polubiła życie modelki

W 2116 odcinku "Na Wspólnej" Kinga zmaga się z życiem po ślubie i wspomnieniami o Iwo a Zuza odkrywa w sobie powołanie fotomodelki.

W nowym odcinku " Na Wspólnej " już dzień po ślubie Kinga unika bliskości Michała. Oszukuje go, że musi iść do pracy. Szef Brzozowskiej jest mocno zaskoczony jej obecnością w agencji. Narzeka jednak, że ma mnóstwo pracy, odkąd Iwo odszedł. Dyrektor prosi Kingę, aby przekonała Kmiecika do powrotu. Kobieta jest roztrzęsiona, wciąż nie potrafi zapomnieć o koledze z pracy. Prosi Michała, aby natychmiast gdzieś wyjechali. Brzozowski jest zaskoczony prośbą żony.

Zuza jest bardzo podekscytowana pracę fotomodelki. Ma już za sobą pierwszą profesjonalną sesję. Hofferowa chce zmieniać swoje życie. Oznajmia więc rodzinie, że od wszyscy zmieniają dietę i chodzą wcześniej spać. Kamil przyjmuje te rewelacje z pewną ostrożnością.

Tymczasem Norbert i Bruno świętują, bo zarobili na handlu pierścionkami. Zrobili huczną, ale dobry humor psuje im wizyta policji. Funkcjonariusze legitymują studentów. Okazuje się, że wiza Michela wkrótce traci ważność. Za trzy tygodnie czeka go deportacja.

Odcinek 2116 "Na Wspólnej" już w poniedziałek 10 sierpnia na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.