Nie żyje Agnieszka Kotlarska

10 marca w wieku 43 lat zmarła na raka aktorka Agnieszka Kotlarska. Osierociła dwójkę dzieci.

Agnieszkę Kotlarską poznaliśmy dzięki roli w jednym z odcinków serialu "Bank nie z tej ziemi" z 1993 roku. Potem wystąpiła w kilkunastu produkcjach telewizyjnych i filmowych, między innymi w filmach: "Pokuszenie", "Musisz żyć" i "U Pana Boga za miedzą". Zagrała też w kilku serialach: "Klan", "13 posterunek", "Samo życie", "Barwy szczęścia", "Plebania" czy "Szpilki na Giewoncie".

Agnieszka zagrała w wielu filmach, współpracowała z wieloma reżyserami, aczkolwiek jako pierwszy Jacek Bromski dał Jej prawdziwą szansę wykazania się zdolnościami aktorskimi w filmie i serialu "U Pana Boga za miedzą". Jej rola inspektorki Mariny Chmiel będzie z pewnością długo pamiętana - napisała w liście do portalu "Stopklatka" Katarzyna Śmiechowicz, informując o śmierci aktorki.

Agnieszka Kotlarska była absolwentką warszawskiej PWST, którą ukończyła w 1994 roku, jednak dyplom obroniła 2 lata później. Zaraz po studiach została aktorką Teatru Dramatycznego w Warszawie. Niekiedy mylono ją z modelką Agnieszką Kotlarską, zmarłą tragicznie w 1996 roku.

alex

Więcej o: