"Żeby czasem mogło być zaje*iście, to czasem musi być słabo" - tak broniła się ostatnio. Przyszła na kolejną imprezę i...

Aktorka potrafi wyglądać świetnie, ale też naprawdę źle. Po ostatniej spektakularnej wpadce fani nie zostawili na niej suchej nitki. Jak wypadła teraz?

Pamiętacie stylizację Kaczorowskiej z pokazu Bizuu? My też, choć wolelibyśmy zapomnieć. Ale tak dla przypomnienia, chodzi o ten strój:

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska KAPIF KAPIF

Tancerce oberwało się wtedy nawet od fanów na Instagramie :

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram.com/agakaczor Instagram.com/agakaczor

Jednak nie dała się zbić z tropu i odpowiedziała:

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram.com/agakaczor Instagram.com/agakaczor

Czy to pokrętne uzasadnienie tłumaczy Kaczorowską ? Może by tak było, gdyby tym razem wyglądała świetnie. A tymczasem kolejna ścianka i kolejne błędy... Owszem, jest dużo lepiej niż ostatnio - proste włosy wyszczuplają twarz, aktorka nie wygląda już tak "okrągło", makijaż podkreśla jej urodę. Biała sukienka i futrzana kamizelka nie jest może modą z najwyższej półki, ale możemy to zaakceptować.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Są jeszcze dwa dodatkowe smaczki tej stylizacji. Seksowny rozporek odsłaniający udo tancerki oraz za małe buty, do których Kaczorowska żywi prawdziwe uwielbienie. Trzymamy kciuki, by znakami rozpoznawczymi aktorki stały się inne detale.

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.