Piękna córka Izy Kuny dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Poznajcie Nadię Kurzelewską

Nadia Kurzelewska została aktorką! Czy to jednorazowa przygoda, czy dziewczyna zamierza pójść w ślady sławnej matki?

W najnowszych odcinkach " Barw szczęścia " zobaczymy nową postać - Ksenię, początkującą modelkę. Dziewczyna występuje w reklamach telewizyjnych, stale bierze udział w castingach i jak każda modelka, notorycznie się odchudza. Taka jest właśnie bohaterką, w którą wcieli się Nadia Kurzelewska, córka Izy Kuny.

Barwy szczęściaBarwy szczęścia mat. prasowe mat. prasowe

Ksenia zaprzyjaźni się z córką Kostka - Zuzą. Nową koleżanką wprowadzi w świat modelingu, który nie okaże się jednak przyjazny dla młodej dziewczyny.

Barwy szczęściaBarwy szczęścia mat. prasowe mat. prasowe

Nadia Kurzelewska może wiarygodnie odegrać postać Kseni, ponieważ córka Izy Kuny w rzeczywistości również jest modelką. Rozpoczęła właśnie karierę w agencji D'Vision.

Nadia KurzelewskaNadia Kurzelewska mat. prasowe mat. prasowe

Tak oryginalne imię młodej aktorce i modelce wybrała jej matka chrzestna - Renata Dancewicz .  Mając taką rodzinę, można było się spodziewać, że prędzej czy później córka Kuny wkroczy w świat show-biznesu.

Jak każda matka, bardzo się martwię o moje dziecko. Myślę, że należę do kategorii mam nadopiekuńczych, co jednak nie przeszkadza mi mieć z córką świetny kontakt - wyznaje Iza Kuna. - Matki muszą kochać swoje córki, muszą je wspierać, pomagać, być z nimi. Dziewczynki muszą wiedzieć, że ta pierwsza miłość i akceptacja pochodzi od matki. Że to matce przede wszystkim i po pierwsze podoba się jej córka. Jeżeli tego nie ma, jeżeli dziecko tego nie czuje, to jest po zawodach. Matka jest wzorcem. Cieszę się bardzo, że mam córkę. Bardzo ją kocham i mam nadzieję, że ona to wie! - powiedziała Izabela Kuna .

Kuna dla swojej córki może być wzorcem nie tylko życiowym, lecz także zawodowym. W "Barwach szczęścia" obie panie spotykają się bowiem na planie.

Nadia Kurzelewska, Maciej MusiałNadia Kurzelewska, Maciej Musiał Kapif Kapif

Nadia nie musiała czekać, aż serialowa rola otworzy jej drzwi na salony. Już od dłuższego czasu bawi się na imprezach branżowych. Pojawiła się między innymi na premierze filmu "Róża", gdzie czas spędzała z Maciejem Musiałem .

Ciekawe, czy Nadia zamierza pójść w ślady utalentowanej mamy. Przed piękną dziewczyną, która posługuje się trzema językami (angielskim, francuskim i niemieckim) i ma sławnych bliskich, świat stoi otworem. Będziemy uważnie obserwować, jaką ścieżkę wybierze.

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.