"Totalne remonty Szelągowskiej". Mieszkanie pani Moniki wyglądało przygnębiająco. Teraz jest jak z katalogu. Mamy zdjęcia [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dorota Szelągowska przeprowadziła już wiele spektakularnych metamorfoz wnętrz. Praca wykonana przez nią ostatnio w Łodzi również zalicza się do udanych.

O "Totalnych remontach Szelągowskiej" i wielu innych programach rozrywkowych informacje znajdziesz też na stronie Gazeta.pl.

Dorota Szelągowska od lat pracuje jako projektantka wnętrz. Można już również oglądać w programach telewizyjnych związanych z jej branżą. Mowa chociażby o "Totalnych remontach Szelągowskiej", które emitowane są na antenie stacji TVN. Niedawno gwiazda zawitała do Łodzi do pani Moniki i jej córki cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe. Oto, ile pracy włożyła w ich cztery kąty.

Zobacz wideo Remonty Doroty Szelągowskiej kosztują fortunę! Jakie kolory obniżają apetyt?

Dorota Szelągowska odmieniła mieszkanie pani Moniki i jej córki. Całość robi wrażenie!

Mieszkanie bohaterek ostatniego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" znajdowało się w starym bloku i było wyzwaniem dla ekipy gwiazdy TVN. Chodziło chociażby o nośne ściany czy wąską kuchnię. Podjęli jednak rękawicę.

Wystarczy chociażby spojrzeć na to, jak przedtem prezentowała się łazienka, a jak już po działaniu Doroty Szelągowskiej. Wcześniej w pomieszczeniu można było chociażby zobaczyć ciemnobrązową szafkę pod umywalkę. Elementy w tym kolorze znajdowały się też na ścianach. Zmieniono tam płytki i meble na jasne oraz mogące pomieścić różne kosmetyki.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' materiały prasowe

Również z kuchnią poradziła sobie załoga programu. Tak jak w przypadku poprzedniego pomieszczenia Szelągowska odeszła od ciemnej kolorystyki. Dzięki temu wnętrze sprawia teraz wrażenie bardziej przestronnego.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' materiały prasowe

Gwiazda i współpracujący z nią członkowie ekipy doskonale poradzili sobie również z długim korytarzem czy z przestrzenią wypoczynkową, która wygląda na naprawdę przytulną. Znalazła się tam kanapa w odcieniu brudnego różu, z poduszkami i ciepłym kocem. Nie mogło też zabraknąć roślin ozdabiających pokój. 

'Totalne remonty Szelągowskiej'Totalne remonty Szelągowskiej Piotr Mizerski/materiały prasowe

Zdjęcia z pracy wykonanej przez załogę Doroty Szelągowskiej znajdują się w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.