"Rolnik szuka żony". Marta pokazała, jak będzie wyglądał dom, w którym zamieszka z Pawłem. Remont trwa, ale już jest klimatycznie

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny jakiś czas temu zaręczyli się. Teraz przyszedł czas na zorganizowanie wspólnego gniazda. Jak przebiega remont ich domu?

Więcej informacji o uczestnikach programu "Rolnik szuka żony" przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Przebojowa kobieta od razu wpadła w oko uczestnikowi randkowego show. Zjednali sobie sympatię widzów. Para konsekwentnie buduje swój związek i nie traci popularności zdobytej w TVP.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant odsłania mieszkanie. Kuchnia piękna, ale patrzymy na łazienkę

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała nowy dom

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wzięli udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Od emisji odcinków z ich udziałem minęło trochę czasu. Mimo to para nadal ma spore grono fanów, którzy interesują się ich dalszym losem. A w szczególności, jak warszawianka układa sobie życie na wsi.

Marta i Paweł zaręczyli się i kupili stary dom, który wymagał totalnego remontu. Przebieg prac można śledzić na ich instagramowych profilach oraz na blogu. Jakiś czas temu pokazali totalne gruzowisko.  Odnowa przedłużała się, dlatego też zmuszeni byli nawet wynająć mieszkanie. Jednak po ostatnim nagraniu możemy spekulować, że już niebawem będą mogli wprowadzić się do własnego domu.

Marta Paszkin pokazała odświeżoną kuchnię z pięknym starym piecem kaflowym. W salonie i pokojach zostały odkryte cegły i belki stropowe, co nadaje pomieszczeniom klimatu. Udało się też odratować stuletnią drewnianą podłogę

Marta Paszkin, 'Rolnik szuka żony'Marta Paszkin, 'Rolnik szuka żony' InstaStories screen shot

Marta Paszkin, 'Rolnik szuka żony'Marta Paszkin, 'Rolnik szuka żony' InstaStories screen shot

Na pytanie internautów, kiedy przeprowadzka, para nie odpowiedziała konkretnie, tylko pokazała kolejne zdjęcia etapu prac w łazience na poddaszu. Marta dała obserwatorom do myślenia, pisząc:

Sami oceńcie etap...

DeynnDeynn i Majewski pokonali kryzys w małżeństwie. Internauci: Wieje scenariuszem

Jednak chwilę później Marta Paszkin pochwaliła się zakupami lamp, szafek, kanapy i baterii kuchennej. Widać, że przed parą już ostatnie prace wykończeniowe.

Więcej o: