"Ślub od pierwszego wejrzenia". Najnowsze wpisy Anety i Roberta zaniepokoiły fanów. Chyba powiedzieli za dużo

Aneta i Robert są uczestnikami szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pomiędzy nimi szybko pojawiła się nić porozumienia i stali się ulubieńcami widzów. Ale ich najnowsze wrzutki w w mediach społecznościowych mają być dowodem, że małżeństwo nie przetrwało

Więcej informacji o telewizyjnych show znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Kontrowersyjne show TVN, "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza sporą uwagę, o czym może świadczyć fakt, że Aneta zgromadziła już na Instagramie blisko 30. tys. obserwatorów. Co dociekliwsi fani podejrzewają, że jej najnowszy wpis sugeruje, że w małżeństwie z Robertem wkrótce pojawią się problemy. Mężczyzna nie pozostał dłużny i także dodał zdjęcie, które opatrzył tajemniczymi słowami. 

Zobacz wideo Doda rozstała się z Emilem? Nagrała z nim wideo i tłumaczy

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało? 

Widzowie miłosnego eksperymentu największe szanse na przetrwanie małżeństwa po programie dają Anecie i Robertowi. Fani chętnie podglądają, co uczestnicy publikują w mediach społecznościowych z nadzieją, że odkryją wskazówkę potwierdzającą, że dalej są razem. 

Na profilu Anety Czajkowskiej pojawiło się nowe zdjęcie, na którym pozuje po treningu. Największą uwagę przyciąga jednak jej odpowiedz na pytanie fanki. Wygląda na to, że Czajkowska obawia się premiery nowego odcinka. Być może widzowie zobaczą w nim pierwsze problemy w związku pary. 

Rozładowuję już "przedwtorkowe" napięcie - odpowiedziała uczestniczka.
 

Post na Instagramie Roberta również jest zastanawiający. Opublikował zdjęcie z dnia ślubu, jednak słowa, jakimi opatrzył fotografię, natychmiast zwróciły uwagę fanów. Czyżby mężczyzna zasugerował, że związek z Anetą będzie przechodził poważny kryzys? 

Prawie cała moja ślubna ekipa! Co by się nie działo, to dziękuję, że byliście i jesteście - napisał.
 

Blanka Lipińska I BaronLipińska przestała obserwować Barona na Instagramie. To definitywny koniec

Czy udział w miłosnym eksperymencie okaże się dla nich szczęśliwy, a Aneta i Robert to bratnie dusze? Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o: