"Ślub od pierwszego wejrzenia". Spore zmiany u Anity i Adriana. "Nowina z ostatniej chwili"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapowiedzieli duże zmiany w swoim życiu. Na Instagramie ogłosili, że planują przeprowadzkę.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to jedna z nielicznych par, której udało się stworzyć szczęśliwe małżeństwo po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zyskali ogromną sympatię widzów, którzy teraz śledzą ich prywatne życie w sieci. Para pochwaliła się ostatnio dużą zmianą, jaka czeka całą jej rodzinę. Wszyscy przeprowadzają się bowiem w nowe miejsce i jak zapowiadają - do dużo większego mieszkania.

Zobacz wideo Agata Rubik o intymności z mężem. „Wiem, jak jest, jak nie ma dzieci w domu". Rozmawiają z nimi o seksie?

'Top Model'"Top Model". Pomysł na sesję z owadami i pająkami skrytykowany przez ekspertkę.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się radosną nowiną

Anita i Adrian nagrali wspólne wideo, w którym dzielą się z fanami swoją decyzją.

Rzadko coś nagrywamy, ale tym razem jest okazja, żeby podzielić się nowiną z ostatniej chwili. Adrian, powiedz, na jaki spontaniczny pomysł wpadliśmy. Co będziemy od jutra robić? - zwróciła się do męża Anita.
Pakować się i przeprowadzać! - ekscytował się Adrian.
Tak, od jutra przeprowadzamy się do bardzo dużego mieszkania. Jakie były tego powody, to może powiemy wam trochę później, ale cieszymy się. Będzie dużo miejsca - dodała Anita.
 

Patrycja Wieja, Liubov Miruk"Projekt Lady". Metamorfozy uczestniczek pierwszych edycji. Co dziś robią?

Ostatnia zapowiedź zabrzmiała nieco tajemniczo. Nie zdradzili na razie, gdzie zamieszkają, ani jak będzie wyglądało ich nowe gniazdko. Dodali natomiast, że ich roczna córka będzie miała własny pokój. Czeka na nich więc nie tylko sporo przestrzeni, ale też prace remontowe. 

Być może zmiana ta jest spowodowana zobowiązaniami zawodowymi pary. Anita jakiś czas temu wróciła do pracy w teatrze, gdzie tańczy w spektaklach, natomiast Adrian prowadzi własny biznes i w związku z tym dużo podróżuje po Polsce. Para wychowuje razem syna oraz córkę - Jerzego i Biankę. Niedawno znana para ochrzciła córkę.

Więcej o: