"M jak miłość" wraca na antenę z 22. sezonem serialu. Związek Izy i Marcina wystawiony na próbę!

TVP2 ogłasza datę emisji 22. sezonu "M jak miłość". Już we wrześniu dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy Mostowiaków.

Telewizyjna Dwójka ogłosiła oficjalną datę emisji kolejnego sezonu "M jak miłość". Już 6 września poznamy dalsze losy rodziny Mostowiaków. Nowe odcinki jak zwykle, będą się ukazywać w poniedziałki i wtorki o 20.55. Co czeka ulubionych bohaterów Polaków w 22. sezonie serialu?

W nowym sezonie "M jak Miłość" będą zaskakujące wątki. Co nas czeka w 22. odsłonie serialu?

W "M jak Miłość" nie zabraknie kryzysów i niespodziewanych zwrotów akcji. Związek Izy i Marcina zostanie wystawiony na dużą próbę. Bosacki nie poddaje się i zapowiada, że prześle kolejne nagranie z udziałem jego żony. Oprócz tego Mateusz od kilku tygodni nie daje znaku życia. Mostowiakowie wyruszają na poszukiwania. Marta jest zaniepokojona tym, jak zachowuje się Ania. Postanawia wrócić do Polski i znowu podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Nie zabraknie też problemów. Patrycja podsłuchuje rozmowę ordynatora z Hermanem. Okazuje się, że Wojciechowski jest w sporym niebezpieczeństwie. 

Pojawią się oczywiście ulubieni aktorzy kultowego serialu. Na ekranach zobaczymy postacie grane przez: Teresę Lipowską, Małgorzatę Pieńkowską, Dominikę Ostałowską, Marcina i Rafała Mroczków, Katarzynę Cichopek, Mikołaja Roznerskiego, Adrianę Kalską, Ilonę Janyst, Maurycego Popiela i Małgorzatę Pieczyńską.

Marianna Janczarska Proba spektaklu Wania Sonia Masza i SpikeCórka Ewy Błaszczyk, Marianna Janczarska, zagra ważną rolę w "M jak miłość"

"M jak miłość" z prawie czterema milionami widzów

Serial od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Tylko w sezonie 2020/21 widownia wyniosła 3,9 miliona osób! Taki wynik przekłada się na 27,08 procent udziału w rynku telewizyjnym, a 24,8 w swojej grupie komercyjnej. "M jak miłość" jest aktualnie jednym z najbardziej lubianych polskich seriali. Wpływy z reklam wyniosły 126,44 miliona złotych. 

Oglądacie "M jak miłość"? Czekacie na kolejne odcinki?

Paweł Deląg"M jak miłość". Kto zastąpi Pawła Deląga? Pojawi się przystojny cudzoziemiec

Więcej o: