"Taniec z gwiazdami" wraca na ekrany po wakacjach. Nie będzie już emitowany w piątki. Jakie zmiany czekają widzów?

"Taniec z gwiazdami", z nową 12. edycją ponownie zawita na ekranach telewizorów w jesiennej ramówce Polsatu. Zmieni się jednak dzień emisji.

"Taniec z gwiazdami" powróci już po wakacjach z nową, 12. edycją. Twórcy programu zamierzają trzymać widzów w niepewności i po kolei ujawniać gwiazdy, które zatańczą w telewizyjnym show. Na razie wiadomo, kto będzie pierwszą uczestniczką. Potwierdzono udział Oliwii Bieniuk, córki Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Kto będzie następny, tego jeszcze nie wiadomo, jednak fanów programu czekają także inne niespodzianki. Zmianie ulegnie data emisji. Taneczne zmagania nie będą emitowane tak jak do tej pory w piątkowy wieczór, a w poniedziałki.

Doda i jej związkiWszyscy mężczyźni Dody. Było ich wielu, ale żaden nie był tym jedynym

Zobacz wideo 15 lat "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami". Kiedy oglądać 12. edycję?

Emisja programu rozpocznie się we wrześniu, w jesiennej ramówce Polsatu. Każdy odcinek będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 20:00. Formuła programu ma zostać bez zmian, podobnie jak prowadzący. Na razie nie zostały zapowiedziane żadne zmiany w tym zakresie. Dlatego prawdopodobnie ponownie widzowie zobaczą w roli gospodarzy Krzysztofa Ibisza i Paulinę Sykut-Jeżynę. Poprzednia, 11. edycja nie zakończyła się dla stacji sukcesem. Pierwsze dwa odcinki zostały wyemitowane wiosną ubiegłego roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany producentom i zawiesili dalsze nagrywanie show.

Anna Bardowska"Rolnik szuka żony". Ania Bardowska przeszła małą-wielką metamorfozę

W tym roku na antenie, zamiast "Tańca z gwiazdami", Polsat emitował w piątkowe wieczory inne show - "Twoja twarz brzmi znajomo". W poprzedniej edycji tanecznego programu w jury zasiadali: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Kto wystąpi na scenie? Stacja zamierza zdradzać to stopniowo, publikując informacje w mediach społecznościowych. Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie na parkiecie Oliwia Bieniuk? Będziecie oglądać nową edycję?

Więcej o: