Kuba Wojewódzki dostał zaproszenie do udziału w gali boksu. Chciałby zawalczyć z Anną Muchą. "Mamy kilka rachunków do załatwienia"

We wtorek na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawił się Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins. Padła dosyć ciekawa propozycja.

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego emocje były naprawdę gorące. To oczywiście za sprawą zaproszonych gości, których było o wiele więcej niż zwykle. Na kanapie zasiedli były prezes Rady Ministrów Kazimierz Marcinkiewicz, Rafał Collins oraz Oki, Young Igi, Otsochodzi czyli OIO.

Zobacz wideo Tak Kuba wyglądał w dzieciństwie

Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins u Kuby Wojewódzkiego. Zaprosili go do udziału w gali boksu. Chciałby zawalczyć z Anną Muchą

Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins pojawili się w studiu jako pierwsi. Okazało się, że obu panów łączy długa i bardzo ciekawa relacja. Były premier poznał jednego z braci Collins w Londynie, kiedy ten pracował w restauracji na zmywaku.

Dostałem instrukcję, że mam podać deser dla premiera, ręce mi się trzęsły, a musiałem tylko sernik ukroić. Dziesięć lat później premier utrzymuje kontakt z chłopakiem ze zmywaka.

Kuba musiał oczywiście zapytać o zbliżającą się walkę.

Nie boisz się, że cię zabije?

EurowizjaEurowizja 2021. Artyści zaszaleli w garderobie. Oto najdziwniejsze stylizacje

Marcinkiewicz odpowiedział negatywnie. Przyznał, że jest w świetnej formie i jest aktualnie bardzo szczęśliwy.

Ja jestem inny, ja lubię żyć, umiem żyć radośnie, intensywnie.

W pewnym momencie Rafał zaproponował Kubie udział w charytatywnej gali boksu.

Jest to walka pokazowa, krzywda się nie stanie - zachęcał.

Showman od razu wiedział, z kim chciałby konkurować.

Myślę, że Anię Muchę chciałbym nominować, mamy kilka rachunków do załatwienia.

Metamorfozy gwiazdKudelski przeszedł metamorfozę, ale nie tylko on. Te gwiazdy też się zmieniły

Pod koniec marca dowiedzieliśmy się, że Kazimierz Marcinkiewicz stoczy walkę z Rafałem Collinsem.  Collins Charity Fight Night odbędzie się 2 czerwca i to niejedyni celebryci, których zobaczymy na ringu. To dosyć kontrowersyjne wydarzenie niesie jednak coś dobrego. W trakcie wydarzenia Fundacja Braci Collins zbierze środki na pomoc dla dzieci i rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Kazimierz Marcinkiewicz bardzo na poważnie podszedł do tego wyzwania. W sieci pojawiły się zdjęcia z jego treningów. Czy Rafał Collins ma się czego bać?

Więcej o: