Kazimierz Marcinkiewicz przygotowuje się do walki z Rafałem Collinsem. Po takim treningu nie będzie miał sobie równych?

Wkrótce Kazimierz Marcinkiewicz stoczy walkę bokserską i stanie w ringu z Rafałem Collinsem. Były premier już trenuje do Collins Charity Fight Night. Są zdjęcia!

Kazimierz Marcinkiewicz kocha sport, co też często pokazuje na swoim instagramowym profilu. I to nie tylko lekkie ćwiczenia na siłowni czy w zaciszu własnego domu. Były premier najwidoczniej lubi się porządnie zmęczyć. Kilka miesięcy temu wziął udział w triatlonie IRONMAN w Gdyni, a wkrótce zawalczy podczas gali Collins Charity Fight Night, której organizatorami są bracia Rafał i Grzegorz Collins.

Zobacz wideo Kazimierz Marcinkiewicz nazwał książkę Isabel "kłamliwym atakiem". Odpowiada

Kazimierz Marcinkiewicz trenuje do Collins Charity Fight Night

Kazimierz Marcinkiewicz stanie w ringu i wystąpi w walce celebrytów w słusznym celu. W trakcie wydarzenia Fundacja Braci Collins zbierze środki na pomoc dla dzieci i rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

Jakiś czas temu, Grzegorz Kita, prezes Sport Management Polska, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl zdradził, że walka Marcinkiewicza dla wielu osób może być zaskakująca, jednak jego to nie razi. Uważa, że polityk chce pokazać, że jest gotowy do nowych wyzwań i "podejmowania różnorodnych form współpracy". Kita dodaje również, że Kazimierz Marcinkiewicz podczas walki musi "zaprezentować chociaż minimum poziomu sportowego, ambicję i wpleść w ten pojedynek też jakość sportową".

Wygląda na to, że były premier wziął sobie te słowa do serca. Na kilka tygodni przed wydarzeniem, w którym stoczy walkę z Rafałem Collinsem znanym z drugiej edycji programu "Ameryka Express", ostro trenuje. Zobaczcie w naszej galerii.

Gala Collins Charity Fight Night - kiedy się odbędzie?

Gala odbędzie się 2 czerwca w Warszawie. Wezmą w niej również udział mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk, były mistrz KSW - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, raper oraz były członek grupy Ascetoholix Liber, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni Michał Paszczyk, influencer Mateusz Janusz czy były piłkarz Piotr Świerczewski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.