Dorota Szelągowska wyremontowała poddasze pani sołtys. Było ciasno i ciemno. A teraz? Łazienka piękna, salon zachwyca

Dorota Szelągowska razem ze swoją ekipą wyremontowała piętro domu, w którym mieszka pani Iza z rodziną. Bohaterka najnowszego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej" jest sołtysem małej wsi Czachówek na Mazowszu.

Dorota Szelągowska ruszyła w trasę z drugim sezonem "Totalnych remontów Szelągowskiej". W ostatnim odcinku widzowie zobaczyli, jak dekoratorka wnętrz razem ze swoimi współpracownikami odmienili mieszkanie wolontariuszce o wielkim sercu. Tym razem córka Katarzyny Grocholi postanowiła pomóc pani Izie, która jest sołtysem wsi Czachówek na Mazowszu.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

"Totalne remonty Szelągowskiej". Spektakularna przemiana poddasza

W "Totalnych remontach Szelągowskiej" ekipa stacji TVN na czele z Dorotą Szelągowską remontują mieszkania osobom, które na co dzień zapominają o sobie, ale pomagają innym. I tak w czwartym odcinku drugiej odsłony formatu widzowie poznali panią Izę, jej męża i dwie córki z poprzedniego związku. Rodzina mieszka na poddaszu w domu rodzinnym pani Izy. Kobieta kiedyś mieszkała w Warszawie, ale życie potoczyło się tak, że musiała wrócić do wsi Czachówek na Mazowszu. Pani Iza została sołtysem wsi i pomaga lokalnej społeczności - organizuje zbiórki dla potrzebujących, wzorowo wykonuje swoją pracę, starając się o kolejne dotacje na rozwój wsi. Sama zajmuje piętro domu, który dzieli z babcią. Piętro to jest poddaszem, przez co jest ciemne i mało ustawne. Dorota Szelągowska postanowiła jednak temu zaradzić. Zobaczcie, jak odmieniła tę przestrzeń. 

Salon zaprojektowany przez dekoratorkę jest piękny. Największą uwagę zwraca jednak łazienka - nie zabrakło to lustra w ozdobnej ramie w kolorze złota, pięknych kafelków i drewnianych blatów. Uroczo prezentuje się też pokój dziewczynek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.