Kuba Wojewódzki spytał Jakuba Wesołowskiego o dawne związki. "Dużo tego było". Porównał go do Antka Królikowskiego

Za nami kolejny odcinek programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem "król TVN" gościł Jakuba Wesołowskiego i Kizo. Nie obyło się bez niewygodnych pytań.

Kolejny sezon programu "Kuba Wojewódzki" trwa w najlepsze. Tydzień temu na kanapie gościł Dawid Kwiatkowski, który musiał tłumaczyć się przed dziennikarzem za pracę w Telewizji Publicznej. Tym razem Kuba Wojewódzki przepytał Kizo i Kubę Wesołowskiego.

Hubert UrbańskiWpadka w "Milionerach". W pytaniu za 40 tys. zł żadna odpowiedź nie była poprawna

Kuba Wesołowski u Kuby Wojewódzkiego 

Kuba Wesołowski od kilkunastu lat gra w "Na Wspólnej", więc nie obyło się bez pytania o serial. Jak się okazuje, aktor trafił na casting przez przypadek, ponieważ był na nim, aby towarzyszyć jedynie koleżance.

Poszedłem tam tylko dlatego, że myślałem, że ktoś podrywa moją koleżankę. Czekałem na nią i nagle wyszedł jakiś gość i powiedział, że teraz moja kolej. Ja powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, bo to był moment mojego największego dresiarstwa. (...) Byłem tam przez zupełny przypadek... - wspominał Wesołowski.

Kinga DudaKinga Duda będzie mieć nowe zajęcie. Dostała się do warszawskiego sądu

Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć tematu kobiet. Kuba Wesołowski jest od kilku lat szczęśliwym mężem, jednak w przeszłości spotykał się z wieloma kobietami, o czym przypomniał mu prowadzący.

Kasia Sowińska, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała, Joanna Jabłczyńska, Edyta Herbuś. To są te dziewczyny, które ja znalazłem w sieci. Dużo tego było więcej? - dopytał Wojewódzki.

Gdy Kuba Wesołowski krótko odpowiedział, że były to jedynie koleżanki, gospodarz szybko go zripostował, powołując się na miłosne perypetie innego aktora.

Tak, jak u Antka Królikowskiego. (...) Mieliśmy przecież kiedyś wspólną dziewczynę - zażartował Wojewódzki.

Wyszło zabawnie?

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Gessler, William Bradley Pitt. To nie błąd. Te gwiazdy naprawdę miały takie imiona. Nie tylko one zmieniły

Więcej o: