"Przyjaciele" trafią do HBO GO! Dostępne będą wszystkie sezony serialu

"Przyjaciele" powracają ze wszystkimi odcinkami. Po tym jak Netflix zdjął serial ze swojej platformy, HBO GO umieści u siebie całą produkcję.

Serial "Przyjaciele" obecnie uchodzi już za kultowy. Komediowe perypetie szóstki przyjaciół z Nowego Jorku były oglądane przez miliony widzów. Mimo upływu lat, do dziś produkcja cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że niektórzy fani serialu chcą do niego wracać. Specjalnie dla nich HBO GO wprowadza go na swoją platformę. Od 15 kwietnia użytkownicy z dostępem do serwisu będą mogli oglądać całe 10 sezonów, w tym wszystkie 236 odcinków.

"Przyjaciele" - wielki powrót

Serial "Przyjaciele" był emitowany aż przez dziesięć lat - od 1994 do 2004 roku. W tym czasie bohaterowie zmieniali się na oczach widzów, a dla wielu aktorów produkcja okazała się windą do światowej kariery. Dziś nikomu nie trzeba przedstawiać takich gwiazd jak Jennifer Aniston czy Matthew Perry. Obok nich w głównych rolach zagrali: Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer. Przez wszystkie sezony przewinęło się też wiele światowych sław, które zagrały role epizodyczne, np. Brad Pitt, Susan Sarandon, Julia Roberts, George Clooney, Bruce Willis i wiele innych.

"Przyjaciele". HBO GO zamiast Netflixa

Serial został niedawno wycofany z platformy Netflix. Od 15 kwietnia dostęp do całego serialu oferuje natomiast HBO GO. Serwis, podobnie jak konkurencja oferuje możliwość oglądania filmów i seriali (także produkcji własnej) za opłatą abonamentową. Dostęp do HBO GO można wykupić od 24,90 zł miesięcznie.

Zobacz wideo Mija 16 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.