"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek wymieniają się czułościami w łóżku i rozpływają nad swoim związkiem

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z okazji walentynek wzięli udział w romantycznej sesji. Chwaląc się efektami, zamieścili pod zdjęciami urocze opisy.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali fanom, jak świętują walentynki. Zorganizowali specjalną sesję zdjęciową, a pod ujęciami na Instagramie wrzucili romantyczne opisy sugerujące, że świetnie im się razem żyje.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na walentynki

Agnieszka i Wojtek wzięli udział w eksperymencie polegającym na doborze partnera przez sztab specjalistów. Wypełnili ankiety, których wyniki okazały się kluczowe w wyborze dla nich najlepszego kandydata. Zobaczyli się po raz pierwszy w dniu ślubu, a dopiero później mieli szansę, by lepiej się poznać i ostatecznie zdecydować, czy chcą kontynuować znajomość, czy woleliby szybko to zakończyć i unieważnić małżeństwo. Para jednogłośnie stwierdziła, że chce być ze sobą i od tego czasu tworzą stabilny i oparty na miłości związek. Zdjęcia, które pojawiły się na ich profilach w walentynki tylko potwierdzają, że świetnie się rozumieją i przede wszystkim - bardzo kochają. 

Życzenia walentynkowe to okazja do wyznania miłości. Zdjęcie ilustracyjneŻyczenia walentynkowe. Jak powiedzieć "kocham" w niebanalny sposób?

Mąż, przyjaciel, osoba, która wywołuje u mnie poczucie bezpieczeństwa, z którą mogę "kraść konie” oraz ta, która potrafi szybko podnieść mi ciśnienie, które zaraz rozładowuje śmiechem... Ciekawe jest to jak nas dobrano, jak potrafimy siebie uzupełniać, ile się od siebie uczymy i jak bardzo dwie obce osoby mogły się pokochać. @wojciech_janik_official, z każdym dniem kocham cię mocniej... - podpisała zdjęcie Aga.
 

Wojtek był podobnego zdania, co żona. Stwierdził, że nie lubił Walentynek, ale odpowiednia osoba u boku zmieniła postrzeganie tego święta. 

To już nasze drugie walentynki. Kiedyś nie przepadałem za tym dniem, ale jeśli masz już tą wyjątkową osobę koło siebie to nabiera innego znaczenia. @agnieszka_lyczakowska chciałbym codziennie świętować naszą miłość, nie tylko w tym dniu... I tak zrobimy - czytamy w opisie.
 

Jarosław Bieniuk i Zuzanna PactwaBieniuk spędza walentynki z nową dziewczyną. Pokazał zdjęcie

Cała sesja jest utrzymana w słodkim stylu. Nie brakuje serc, romantycznych spojrzeń w oczy i wzajemnych uśmiechów. Zarówno Wojtek, jak i Aga wybrali na tę okazję specjalne, odświętne stroje. Uroczo?

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zaczynają nietypowy biznes. "Certyfikat jest, szkolenia odbyte"

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty